Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: elise
Kuupäev: 18. March 2010, kl 00.43

Nimelt ei saa ma aru, miks ei näita päevikus järgmist kuupäeva ja ei löö tabelit puhtaks kui vajutada noolekesele. Kalendri annab, aga puhast lehte ei löö ja kuupäeva ei vaheta? Teen ma midagi valesti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: Helen
Kuupäev: 18. March 2010, kl 00.57

Sa ei saagi. Päevikut saab täita ainult reaalajas või siis eelmisi päevi, homset päeva saad täita homme. Kunagi kaaluabi küll kirjutas, et plaanivad vastavat muudataust, et saaks ka menüüd mõned päevad ette sisestada, kuid seni ei ole sellest teemast midagi kuulda olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: elise
Kuupäev: 18. March 2010, kl 01.03

Aga kuna nende "õige päev" kehtima hakkab? Idee poolest on kell 00.00 läbi juba tund aega. Mis kellast siinne ajaarvestus siis käib?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Saatis: keku
Kuupäev: 24. February 2010, kl 14.52

Tere,

Võiks ka selline võimalus olla, et saan järgmise päeva toiduained juba kirja panna.
Siis saan vaadata palju, mida võin süüa ning palju kaloreid saan ning ka treeningu võiks kirja saada panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Saatis: Creeps
Kuupäev: 24. February 2010, kl 17.28

Olen ise ka sellele mõelnud ja tahtsin ka sellekohast teemat püstitada. Ootan huviga Kaaluabi kommentaari.

Valikud: VastaOsunda
Re: Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Kuupäev: 24. February 2010, kl 19.03

Minulgi käis sama mõte läbi ja ootan mitte ainult Kaaluabi kommentaari, vaid võimalust lausa nädalamenüü ette planeerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.25

Kõik geniaalne on paganama lihtne, loomulikult on see tarvilik smiling smiley. Tänud teema tõstatajale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Saatis: carmenku
Kuupäev: 24. February 2010, kl 22.17

Mulle meeldiks ka see kui saan oma nädala või siis päeva ette planeerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Järgmine päev toidupäevikus smiling smiley
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 24. February 2010, kl 22.30

tuleb lähiajal smiling smiley anname sellest kindlasti siinsamas teada

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: Kirss
Kuupäev: 18. March 2010, kl 10.52

Aga miks mul ei tule järgmine päev ise ette? Kui korra kinni panen on see päev tagasi kui liitusinconfused smiley Ei tea,kas saite aru?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: Helen
Kuupäev: 18. March 2010, kl 12.14

Päev muutub kell kaks öösel... uuritud

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Saatis: Mimmu40
Kuupäev: 14. April 2010, kl 21.36

24.veebruar lubas Kaaluabi, et tuleb lähiajal see "järgmise päeva näit". Täna ikka pole, millal siis ometi? Seda oleks nii väga vaja. Isiklikult mina panen alati eelmisel õhtul endale järgmiseks päevaks lõunasöögi ja vahepalad kaasa. Nii hea oleks ette juba arvestada, mida ja kui palju süüa. Sellest pole eriti kasu, kui ma pakin toidu õhtul umbes kaasa ja järgmisel päeval siia andmeid kandes, tõden-kaloraaz läks üle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks ei näita järgmist kuupäeva?
Kuupäev: 15. December 2012, kl 16.25

mina hoopis hädas, et ei sisesta minu treeningut, muudkui jälle kiri ees, et pole tänaseid toiminguid sisestanud?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.