Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Uuendus retseptide osassmiling smiley
Kuupäev: 21. February 2011, kl 08.11

Austatud Kaaluabi!
Kõigepealt loomulikult suured tänud uuenduste eest! Igasugu uuendused on alati teretulnud,kui saaks need nüüd ka toimima reaalsel ja igapäevasel kasutajalsmiling smiley Ehk olen mina ainuke,kes seda süsteemi hästi ei jaga,aga küsida võib ju alati,eks ole.
Nii,kõigepealt retsepti otsimine.Kui ma tahan näiteks täna lõunaks leida siit retsepti,mida valmistada,siis muud võimalust ma ei leidnud,kui et:
1.tegin endale selgeks,mis roog see peaks olema
2.proovisin paar korda,mis nimetuse all see võiks olla
3.leides sobiva,pidin selle lisama
4.ja hopsti! saingi teada retsepti,kogused ja valmistamisesmiling bouncing smiley
Aga...soovisin arvutada ringi kogused 1-le inimesele,seda ma tegin kerge klõpsuga vastavale numbrile ja mis ma näen! 3 retseptis olnud aine juures on 0eye popping smiley
Mis siis nüüd! Jätan need välja? See on lihtsalt selline väike tähelepanekeye rolling smiley
Aga kas oleks äkki ka sellist võimalust,et lihtsalt foorumis on koht retseptidele ja sinna on koondatud kõik retseptid,kust oleks hõlbus endale sobiv leida?
Aitäh!

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: kakuke
Kuupäev: 22. February 2011, kl 00.05

Otsisin minagi teiste retsepte.Kas neid kusagilt võib leida-koondnimetuse alt retseptidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Kuupäev: 22. February 2011, kl 12.24

Kas tulevikus tuleks kõna alla ka selline võimalus, et olemasolevat retsepti saaks päevikusse lisada ka algainetena. See laseks aineid ja koguseid muuta ilma, et peaks hakkama nullist ise lisama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Kuupäev: 23. February 2011, kl 07.31

oi,kas ma olin varem pime,et ei näinud retseptide linkieye rolling smiley
Igatahes on mul väga hea meel,et see nüüd mulle silma jäi. Suured tänud!the finger smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: Katy
Kuupäev: 27. February 2011, kl 08.29

ei suuda leida retseptide linki sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: Muutused
Kuupäev: 27. February 2011, kl 10.39

vaata kõige üles kus on päevik- blogi- foorum- ja sealt reast viimane

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. February 2011, kl 18.25

Mul on Kaaluabile selline küsimus.
Lisasin juba väga-väga ammu (eelmine aasta) ühe retsepti, Krabimaitseline kodujuustu salat hiinakapsaga. Kui ma lisan selle endale toidupäevikusse, pole selle link aktiivne ehk ei pääse vaatama koostisosasid. Ja Retseptide kogust pole võimalik seda leida (tõenäoliselt sellepärast, kuna puudub antud retseptil link?). Minu arust võiks/peaks olema ka Retseptide kogus võimalus otsida retsepti. Mitte et ma pean retsepti otsima oma Toidupäeviku kaudu ja siis selle lisama, et näha, millest see koosneb.

Tagasisidet ootama jäädes,
Foxlife

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. February 2011, kl 18.34

Praegu juhuslikult leidsin üles nt. hiljuti enda lisatud Juuretiseta Seemneleiva ja sellel kõik nii nagu peab.
Aga ammused retseptid (nt. hapuoblika supp, LowCarb Kana Ratatouille) - ei leiaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Uuendus retseptide osassmiling smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. March 2011, kl 15.59

Kahju,et ei ole sellist võimalust,et oleks igal kasutajal võimalik enda retseptid eraldi talletada
iga kord otsi ,seda õiget retsepti,mida kasutasid ja sarnaseid retsepte on ju palju
ja mugav oleks ka ,validki oma retsepti kogust
on küll võimalus mingi lemmiku lisamine,kuid mina pole sellest aru saanud,kuidas see toimib,olen lisanud mõned retseptid lemmikusse,kuid otsida ma neid ei oska,et vaadata,mis ained ja palju käis
või olen saamatueye rolling smileyeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.