Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
trenn ja kaalunumbrid
Saatis: Tri11
Kuupäev: 14. October 2012, kl 09.00

Tere,
mul mure selline - umbes 8 kuud tagasi otsustasin, et aitab, hakkan trennis käima, saan ilusa keha smiling smiley Alguses oli kõik hea, enesetunne ja tuju. Natuke muret tegi, et sõbranna mu kõrval võttis ilusasti maha aga minu kaal seisis kindlalt 72,1 peal.Ja nii 5 kuud. Siis algas mingi tegevus organismis. Nimelt hakkas mu keha kasvatama mu suure tööga tekkinud lihastele peale polstrit ja kaal muudkui tõusis. Nüüdseks olen 78,2 kilo ja ei tea, kas lõpetada trenn või söömine. Toitumine on mul ikka sama - põhirõhk taimsel toidul lihast kas kala või linnuliha.
Kas keegi oskab aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: trenn ja kaalunumbrid
Saatis: pontsa
Kuupäev: 14. October 2012, kl 12.44

Too ehk näide palju varem kaloreid tarbisid.
a) enne treeningute alustamist (kas siis kaal alanes?)
b) peale treeningute alustamist trennivabal päeval
c) peale treeningute alustamist trenni päeval

Kuidas toitud enne ja peale trenni?

Valikud: VastaOsunda
Re: trenn ja kaalunumbrid
Saatis: Tri11
Kuupäev: 14. October 2012, kl 19.59

Ma ei ole kunagi kaloreid lugenud kuid toitunud olen alati enamvähem ühtemoodi. Mingeid erilisi muutuseid pole küll täheldanud. Peale trenni ma tavaliselt ei söö või kui siis koju jõudes pisikese jogurti või paar porgandit. Enne trenni söön umbes kaks tundi ja siis sellise keskmise eine - salat peamiselt
Trennis hakkasingi käima, sest olin paar kilokest juurde võtnud ja lootsin neist kiirelt lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: trenn ja kaalunumbrid
Saatis: pontsa
Kuupäev: 14. October 2012, kl 20.27

Vot siis ei oska kahjuks aidata. Kuna rohkem liigutades tekib suurem söögiisu ja sissesöödavaid kaloreid tihti alahinnatakse ja trennis kulutatud kaloreid ülehinnatakse, tulemuseks ongi kaalutõus. Soovitan panna kirja kasvõi paar päeva, aga ausalt ja siis saad vastavalt korrigeerida.

Samuti võib probleem olla mitte tasakaalus toitumises, mille tulemusena ainevahetus aeglustub. Kui trenn ka lisada siis kehal võibki olla selline hetk, kus on temajaoks näljaaeg. Tuleb küll vahepeal mingit energia (tavaliselt süsivesikute näol) - siis peab sellest kohe igaksjuhuks rasva vuhama, tulemuseks hoopis vastupidine oodatust.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.