Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toiduainete lisamine, vajan abi
Kuupäev: 04. March 2013, kl 20.44

Ma ei saa vaadata enda sisestatud toiduainete põhjalikumat infot. Teistel toiduainetel, mille olen toidukorraks märkinud, avaneb peale vajutades uus leht, kus sisalduvad ained kirjas on.
Kas ma jätan midagi kuskil tegemata?
Palun abi!

Lisaks veel, kas kaaluabi saaks regulaarselt kasutajate lisatud toiduainete kirjeldusi üle vaadata ja vajadusel neid muuta, nii, et kogu tabel oleks ühtse süsteemi alusel üles ehitatud, et hõlbustada otsingut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainete lisamine, vajan abi
Saatis: Jutah
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.46

Mina arvasin, et ma ise teen midagi valesti, et enda lisatud toiduainete detailinfot polnud võimalik vaadata. Aga ju siis see on ikka KA iseärasus. Proovi, kas näed ntx Dzintars klassikalise sulatatud juustu infot.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainete lisamine, vajan abi
Kuupäev: 05. March 2013, kl 20.44

Ega enne ei saagi vaadata enda sisestatud toitude infot, sest kaaluabi pole seda veel avalikuks teinud/kinnitanud. Seni kuni tekst päevikus on must (ja mitte sinine) siis seni pole Kaaluabi sinu toite teistele aktiveerinud.

Vb hakkavad kiiremini millalgi neid aktiveerima aga seni kas kirjutad neile või jääd ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainete lisamine, vajan abi
Saatis: Jutah
Kuupäev: 06. March 2013, kl 10.30

TriibulinePingviin13 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega enne ei saagi vaadata enda sisestatud toitude
> infot, sest kaaluabi pole seda veel avalikuks
> teinud/kinnitanud. Seni kuni tekst päevikus on
> must (ja mitte sinine) siis seni pole Kaaluabi
> sinu toite teistele aktiveerinud.
>
> Vb hakkavad kiiremini millalgi neid aktiveerima
> aga seni kas kirjutad neile või jääd ootama.


Aaaa, sellepärast siis ongi nii, et kui lisan uue toiduaine, mida otsinguga ei leidnud, siis salvestamisel saan teate, et sellise nimega toiduaine on juba lisatud. Kurb, et see kinnitamine nii kaua aega võtab, sest mina olen selle teate peale muutnud lisatava toiduaine nime ning siis ikkagi salvestanud. Ehk siis kokkuvõttes andmebaas saab päris rohkel risustatud sedasi, kui KA vaid paar korda aastas lisatud asju üle vaatab.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.