Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
värvilise ringi tasakaalus % või GDA
Saatis: amarant
Kuupäev: 20. March 2011, kl 09.10

Hakkasin sellel nädalal kaaluabi kasutama ja esimesed päevad jälgisin GDA-d ning kaotasin paari päevaga 2 kilo. Siis avastasin siit foorumist, et jälgida tuleb hoopis seda värvilist ringi. Toitusin siis eile selle värvilise ringi alusel (oli ilusti tasakaalus), mille tulemusena tuli ühe päevaga see 2 kilo kohe tagasi. Mind huvitab, et kumba siis jälgima peab? On keegi proovinud ka mõlemat jälgida, millised on tulemused ühe või teise puhul olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: värvilise ringi tasakaalus % või GDA
Saatis: merx333
Kuupäev: 20. March 2011, kl 10.41

Ma ei tahaks uskuda, et seetõttu 2 kg tagasi sai tulla. Põhjus peab olema milleski hoopis muus. 2kg on ikka päris suur kogus kõikumiseks. confused smiley
Mina jälgin tegelikult mõlemat paralleelselt. GDA normid on soovituslikud. Varsti saab siin oldud 6 kuud, tasakaalu olen saanud toitumise harva ja ei saa kurta- kaal langeb.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: värvilise ringi tasakaalus % või GDA
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. March 2011, kl 11.12

Mina jälgin värvilist ringi ja toitumine on tasakaalus igal päeval. Kaal langeb kenasti. Mõlemat jälgida ning saada kõike jonksu ei ole võimalik. Vali üks neist ja jää selle juurde. Siis on sul kindel tunne, et teed kogu aeg ühte moodi.

Valikud: VastaOsunda
Re: värvilise ringi tasakaalus % või GDA
Saatis: amarant
Kuupäev: 20. March 2011, kl 11.13

Korraga ei saa ju mõlemad normi piires olla. Kui GDA saab normi, siis ei ole ring tasakaalus ning kui panna ring tasakaalu, siis ei ole GDA tasakaalus.

Merx333- nagu ma sinu vastusest aru sain, siis jälgid sina rohkem GDA-d ja kaal langeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: värvilise ringi tasakaalus % või GDA
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. March 2011, kl 13.25

minul ka pigem tasakaalus ja langeb ilusti. GDAd jälgin ses mõttes, et nt rasvagrammide hulk liiga suur ei tuleks, aga minu päevakaloraazhi juures see õnneks polegi võimaliksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.