Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
algkaalu muutmine
Saatis: Deothora
Kuupäev: 16. February 2010, kl 10.31

Kas algkaalu on võimalik muuta?
regirtreegudes oma täpset kaalunumbrit ei teadnud ja panin umbes. Nüüd kaaludes avastasin, et number on arvatust veidi suurem. Kas oleks võimalik seda muuta?

Valikud: VastaOsunda
Algkaalu muutmine
Saatis: Deothora
Kuupäev: 16. February 2010, kl 10.32

parandus



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Deothora 16.02.2010 10.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: Sirocco
Kuupäev: 16. February 2010, kl 20.13

Mul oli samamoodi...

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: Creeps
Kuupäev: 19. February 2010, kl 09.02

Mul on sama lugu pikkusega. Mõõtsin eile ennast ja tuli välja, et olen 3 cm lühem tongue sticking out smiley Ehk see ei mõjuta midagi, aga oleks tore, kui kõik oleks täpne.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 19. February 2010, kl 19.35

Algkaalu saab muuta küll, endal oli sama probleem.
Kui võtad " värskenda" kaalu numbri kõrval, siis annab ju kohe nö tabeli, kuhu pead panem kaalu numbri ja samas on järel kuupäev mille ülal on küsimus " millal" - panedki selle kuupäeva, millal siis kaal milline oli. Niimoodi saad soovi korral tagantjärele iga päeva kaalu parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: pisike
Kuupäev: 20. February 2010, kl 19.42

Näppisin eesmärgi värskendamise nuppu ja kõik mu ilusad 16%, mis saavutanud olin läksid nulli.sad smileyTahaks neid tagasi panna aga kuidagi ei õnnestu. Proovisin algkaalu muuta aga midagi ei muutu.Täna lisandus küll saavutustele lisa 4% aga tahaks näha kogu saavutuste protsenti(20%).

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Kuupäev: 21. February 2010, kl 09.47

Täpselt sama mure! Ja kuigi algkaalu muutmise küsimus on tõstatud ka varem, ei ole asi ju kuidagi selgem ega lahendatud!
Esimene kaalu küsimine oli kohe leheküljele sisenedes ja panin jumala umbes, nüüd tahaks nii muuta, et eesmärgi täitmine sellepärast miinusesse ei läheks.
Olete siis aru saanud, on see kuidagi võimalik???
Ja kaalu kõrval on ju teisigi näitajaid, mida võiks jälgida, et asi põnevam ja informatiivsem oleks. Vööümbermõõt näiteks.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: Helen
Kuupäev: 21. February 2010, kl 10.51

ah, selle algkaalu muutmisega pole mõtet üldse jamada. Mul oli sama probleem. Peale algkaalu muutmist läks protsent miinusesse. Kirjutasin e-maili, mille peale vastati, et kui muudad oma algkaalu 73 peale, siis läheb protsent nulli. Kuigi mõistmatuks jääb see, kuidas ma saan algkaaluks panna 73kg, kui see on tegelikult natuke kõrgem. Aga see oli nende poolne lahendus.

Tundub, et programmeerija ei saa poindile pihta. Ja ma lihtsalt ei viitsi enam seletada ja jaurata selle kallal. Ja see pole ainus probleem, millele ei osata loogiliselt vastata. Kahjuks!

PS.
Kaaluabi BETA versioon peaks olema tasuta. Selle versiooni käigus tuleks kõik pisiprobleemid lahendada ning alles siis oleks mõistlik hakata raha küsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. February 2010, kl 10.59

Tundub tõesti kenake lüpsimasin olevatsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 21. February 2010, kl 18.28

Ehk oleks siis võimalik öelda Kaaluabi poolt, et vot need lahendused on praegu töös, testima hakkame x - kuupäeval ja ootame tagasisidet. Hetkel ongi kujunemas situatsioon, et ootajal on aeg pikk ja kui ikka IGA PÄEV miskit siin keskkonnas toimetada, siis tundubki, et muutusi ei tule ja ei tule. winking smiley. Ega seda Kaaluabi keskkonda vist palgatöö kõrvalt arendada ei saa, sest nurin paisub winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: Helen
Kuupäev: 22. February 2010, kl 02.51

... oh ega ma siis oma eelmise postitusega nii negatiivne nüüd ka ei tahtnud olla, tegelikult on siinne toimetamine mulle hästi mõjunud. Olen siiski järjepidevalt juba kaotanud 3 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: kris948
Kuupäev: 27. February 2010, kl 23.19

Sama mure, algkaal ei muutu, kuigi sisestan õieti ja õigesse kohta sad smiley Ilmselt tehniline jama...

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: visionx
Kuupäev: 14. May 2010, kl 09.32

sisestasin ka oma eesmärgi kaalu kogemata algkaalu kohale ning salvestasin andmed ja nüüd ilmneb et olen 100% eesmärgist juba täitnud (alles 4 päev!). Parandada programm ei lase sad smiley -nüüd sõbrad ja jälgijad ei näegi mitu % oma eesmärgist reaalselt täitnud olen (pidev 100% täitmine on ees ja pakub kaalu säilitamise kaloriarvestust) ning keegi ei taha ka duellitama tulla. Ehk annab programmis teha parandus, et kaalu andmeid saab ka õigeks (suuremaks) tagasi korrigeerida või siis vale kaalu sisestamise korral kasutajana uuesti startida ilma et uuesti tasuma peaks? Muidu peab minu loogika järgi nagu tulemi õigeks sisestamiseks ja nägemiseks jälle uuesti liituma ja maksma. See poleks aus...aga muidu mulle meeldib siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: algkaalu muutmine
Saatis: bg
Kuupäev: 03. January 2011, kl 23.54

nutt tuleb peale, kui neid postitusi siin loen.

maksin täna korraga kogu aasta eest ja samas nüüd loen, et aasta tagasi olid siin samad probleemid. seega...muutunud pole midagi. keegi lihtsalt kasseerib raha ja ei panusta siia keskkonda midagi.

ka mina ei saa algkaalu ehk oma eesmärki muuta. õigemini ei saa ma oma praegust kaalu muuta.
miks on see nii?
kas mind on petetud?
tahaks loota, et eiiiii.....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.