Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: kairito
Kuupäev: 21. April 2010, kl 08.02

Programm pakub ju seda IDEAAL varianti eesmärgiks.....hehh, kaalusin kunagi nii vähe 15 a tagasi....Kes on ise muutnud oma eesmärki suuremaks kaaluks (ehk siis mitte nii ideaalseks) ja kas hiljem olete veelkord muutnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 08.05

No minul registreerudes pakkus ideaaliks 65 kilo millegagi ja liiga kiire ajaga. Loomulikult muutsin ikka endale sobivamaks. 65-selt näeksin ma välja nagu anorektik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: krista
Kuupäev: 21. April 2010, kl 09.52

Minul ideaalkaaluks programmi poolt 64,2, aga olen kahe jalaga maa peal kinni ega usu eriti, et saavutaksin sama kaalu mis 18-aastaselt. Nii et esialgu piirdun 80ga.Eks edaspidi näeb kuidas minema hakkab.Praeguse seisuga on isegi 80ni oi-oi-oi-kui palju maad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: mummi
Kuupäev: 04. June 2010, kl 04.50

Mulle ka ei sobi, sest minul on + 10 ideaalile lisada normaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Kuupäev: 05. June 2010, kl 14.42

Minule jällegi sobib KA poolt antud eesmärk - olen seal viis aastat tagasi olnud ja siis tundus, et -5 veel sellest oleks täiesti võimalik ja mitte-anorektiline. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 05. June 2010, kl 18.49

Mina lisasin 600 grammi smiling smiley sest KA pakkus 69,4, aga mina tahaks ümmargust 70

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Kuupäev: 22. September 2010, kl 19.15

Minule sobis pakutud kaal, sest tegemist ongi minu ideaalkaaluga - st minu pikkuse juures tervisliku kaaluvahemiku ülemisse poolde jääv kaal.
Kogemused on tõestanud, et see on minu organismi jaoks optimaalne smiling smiley
Aega muutsin isegi veidi lühemaks kui KA poolt pakutu... eks näis, kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: Piahly
Kuupäev: 24. September 2010, kl 11.53

Mina ka muutsin, seda küll -0,3 võrra, sets pakkus ideaaliks 65,3. TEgelikult ei ole see midagi nii utoopiline, küll pikendasin aega 2 kordselt, sest arvestan ka tagasilöökidega. Tegelikult peaks peale iga kümnendikku eesmärki uuendama, sest kalotite hulk langedes väheneb, süsteem aga seda automaatselt vist ei tee?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 02. October 2010, kl 03.28

selles suhtes piahly on sul õigus, et kui kehakaal väheneb 10%, siis peaks ka eesmärki uuendama, et saada uut kalorite hulka, süsteem seda tõesti ei paku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on programmi poolt pakutud eesmärki muutnud?
Kuupäev: 09. November 2010, kl 10.38

Muutsin tunduvalt allapoole ja aega selleni saavutamiseks pikendasin.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.