Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ettepanekud kaaluabile
Saatis: megi
Kuupäev: 25. April 2011, kl 08.43

Mul on ka mõned ettepanekud kaaluabile:

1. Võiks olla võimalus ka privaatseteks blogipostitusteks. Näiteks saaks kuskile panna linnukese "privaatne" ja sel juhul jääb see postitus ainult mulle endale näha. Nii tahaks vahel mõningaid kommentaare päeva kohta lisada, samas avalikult neid jagada ei sooviks.

2. Treeningpäeviku osas - kui 30 minutit päevas liikuda on nagunii soovituslik, siis kas poleks õigem, et selle arvelt ei antaks kasutajale "lisakaloreid"? Ja kui sisestada rohkem kui 30 minutit kõndimist, siis arvestatakse liikumise kaloreid ainult sellelt osalt, mis ületab 30 minutit?
See 30 minutit jalutamist peaks olema n-ö rusikareegel nagu on ka 8 klaasi veejoomine (mille arvelt ei saa rohkem süüa).

3. Üleüldse võiks ka liikumise juures olla mingi võimalus märkida linnukesega, kas ma soovin, et seda liikumist arvestatakse kaloritest maha või mitte? Näiteks kevadised aiatööd 60 minutit on 374kcal, aga minu jaoks ei ole see trenn. Trenn on ikkagi mingi konkreetne sport - kiirkõnd, jooks, rattasõit jne. Samas keegi teine arvab, et ka aiatöö on trenn. Nii on igaühel võimalus ise määrata, kas selle arvelt võib/saab/tahab rohkem süüa või mitte.
Selline muudatus võimaldaks kogu oma söömist-liikumist ühes kohas jälgida, praegusel juhul need tegevused, mida "ära süüa" ei taha, jätan kaaluabisse kirjutamata (ja kirjutan neid mujale). Ometi võiks seda ju siiski ühest kohast jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.35

Mina toetan sinu mõtteid...
Kõik 3-punkti on väga asjalikud ja oleks väga vajalikud...

Palun Kaaluabi meeskonnalt teavet, et kas on Megi pakutud ettepanekuid võimalik teostada...

Rõõmsat kevadet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: koiott
Kuupäev: 25. April 2011, kl 13.21

mina teeks omalt poolt ettepaneku retseptide osas. äkki saaks lisada otsingu? praegu kui ma tahaks leida mingit retsepti, pean ma selle kõigepealt oma toidupäevikusse lisama ja siis ma saan alles vaadata koostisosi. jube tüütu. samas enda poolt lisatud retsepti koostisosi ei näe ma üldse, ka siis mitte kui ma selle omale toidupäevikusse lisan.

ma loodan et KA reageerib ka antud teemale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Kuupäev: 25. April 2011, kl 18.32

Olen ka eelpool nimetatud ettepanekutega 100% nõussmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 26. April 2011, kl 23.06

Tere!

Aitäh huvitavate ettepanekute eest. Võtame nende teostamise arutlusele.

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Kuupäev: 28. April 2011, kl 11.30

Kaaluabi võiks päevakalorsuse määramisel arvesse võtta Baasainevahetuseks vajalikku kalorihulka (BAV). Siin pakutakse eesmärgi saavutamiseks liiga lühikest aega (kui panna kohe lõppeesmärk, mitte vahe-eesmärk), nii et päevakalorsus jääb alla lubatud normi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: ziztine
Kuupäev: 29. April 2011, kl 15.28

Võiks olla võimalus sisestada ka sammulugeja sammude arvu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Kuupäev: 06. May 2011, kl 10.40

Teemasid võiks saada lukku panna. Eriti oluline on see nt duellitamise teemades, kus muidu jäädki lappama, kas saab veel ühineda või mitte!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 07. May 2011, kl 08.13

Söögikordade juurde võiks saada lisada ka kellaaega. Mulle väga meeldiks jälgida, mis kell mu toidukorrad on, kas enam-vähem samadel kellaaegadel või täiesti huupi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: vicky
Kuupäev: 12. May 2011, kl 12.35

Väga meeldiks, kui oleks võimalik märkida ühe vahepala asemel nt 2-3.
Paraku minu toitumine näeb välja nii- hommik, vahepala, lõuna, vahepala, õhtu, ja väike näks, st. samuti vahepala.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: maarjaoj
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.45

Toetan Vickyt: toitumissnõustajad soovitavad päevas süüa kaks vahepala, seega võiks ka siin see võimalik olla

Kellaajad söögikordade juurde- väga hea mõte! See on ju väga oluline toitumise juures

Lisaks graafikute juures, võiks kalorigraafik ikkagi arvestada ka füüsilist liikumist- st kui oled ikka 1,5 tundi trenni teinud, siis on ilmselge, et tulebki rohkem süüa. Mul graafik aga ainult punases alas liigubki selle tõttu

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Kuupäev: 17. May 2011, kl 08.48

Mina toetan ka megi esimest ettepanekut, et võiks olla võimalus privaatseteks blogipostitusteks. Enda jaoks teeksin meeleldi märkmeid, kuid ma ei soovi neid kõigiga jagada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: kapsauss
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.52

Oleks tore kui saaks kalorite järgi otsida toiduaineid. Vahest ikka inimesed reisivad ja alati pole sarnaseid toiduaineid, siis saaks kalorite järgi otsida.
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: tutuna
Kuupäev: 07. June 2011, kl 09.37

Retseptide osas võiks saada retsepti otsida...

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Pi
Kuupäev: 10. August 2011, kl 15.28

Kõndimise aega tahaks siiski sisestada 5 minuti kaupa, kuidagi ei ole loogiline, et tunnile lisanduv järgmine aste on juba poolteist tundi. Mis siis, kui ma käin tund ja kümme minutit või tund ja 20 minutit?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Kez
Kuupäev: 21. September 2011, kl 09.20

Toetan samuti eelnevaid ettepanekuid, eriti seda, et graafikute osas võiks olla kasvõi siis üks lisagraafik, mis näitab toitumise ja liikumise koondtulemust (tarbitud kalorid - kulutatud kalorid).

Lisaks võiks trennipäevikus olla ka võimalus ise kalorite arv sisestada. Mul nimelt pulsikell näitab tihtilugu hoopis teisi numbreid kui KA poolt pakutavad keskmised kalorikulud. Seni olen kalorite arvu lihtsalt aega muutes paika timminud, aga see on tüütu ja kena oleks ju ikkagi vaadata, palju ma mingi aja jooksul mingi tegevusega reaalselt kulutanud olen.

Sama võimalus võiks tegelikult olla ka toitude/retseptide puhul. Mingit toitu tehes olen ise välja arvutanud kaloraaži, aga retseptiks seda kohe panna ei taha (pole mõtetki), sest järgmisel korral on nagunii koostis veidi teine. Eriti kehtib see igasugu salatite ja suppide puhul. Selles osas jääb aga muidugi õhku rippuma küsimus, et mismoodi arvestada süsivesikuid-valke-rasvu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: jane3
Kuupäev: 15. October 2011, kl 21.28

Mulle tundub et sellel saidil ei ole üldse otsingumootorit. Kas saaks täiendada, see ei ole tänapäeval raketiteadus. Näiteks retsepti otsida oleks väga vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: undukas
Kuupäev: 25. October 2011, kl 08.55

Mina kui aktiivne pulsikella kasutaja sooviksin võimalust ise kirja panna treeningu tulemused - kulutatud kalorid ja treeningu pikkus (lisaks võiks saada kirja panna ka käidud sammude arvu, käidud kilomeetrid, keskmise pulsi) ilma, et iga kord peaksin uue trennina selle salvestama. Need on ikkagi mu isiklikud andmed ja ainult selle treeningukorra kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: koiott
Kuupäev: 25. October 2011, kl 19.27

kas kaaluabi vaatab ja reageerib ka antud teemale või kogub ainult kasutajatelt raha ?!
mingit tagasisidet ju kaaluabi selles teemas pole andnud ja nagu ma aru saan siis on endiselt veateated retsepti sisestamisel üsna tavalised angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: jane3
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.47

Mulle tundub kummaline, et kaaluabi ei kommenteeri küsimusi ega vasta

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Nonni
Kuupäev: 14. October 2012, kl 13.20

Tõesti oleks suur asi, kui enda retsepte saaks ka hiljem vaadata ja vajadusel muuta. Samuti tahaks võimalust retsepte nime järgi otsida ilma, et selle omale toidupöevikusse peaks lisama.
Aga kui vaadata, millal need ettepanekud siin tehtud on, siis kaaluabi vist nendega väga ei arvesta..

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Muriel
Kuupäev: 24. November 2012, kl 10.33

Väga inetu et KA ei reageeri.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Lemmi
Kuupäev: 12. December 2012, kl 11.34

Vaatasin ka täna, et oi, nov on kaaluabi ettepanekutes uus sõnum, aga mitte, see oli ainult Murieli viide. Teen ettepaneku maha võtta selline foorumi teema nagu ETTEPAEKUD KAALUABILE.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: nalemmas
Kuupäev: 17. February 2013, kl 19.16

Kaaluabi App võiks olla. Mobiil on pidevalt kaasas ja ideaalne oleks ju App avada kasvõi restoranis olles ja alla pugitu üles trükkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: KessuR
Kuupäev: 20. February 2013, kl 13.40

Kaaluabil võik olla App, otsing siin keskkonnas, privaatsõnumite saatmise võimalus ja eelkõige viisakas tagasiside meeskonna poolt. Ei maksa kliente pahaseks ajada ja ignoreerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Pizike
Kuupäev: 02. May 2014, kl 06.16

Sisestasin eile Oma vee tarbimist - 10 klaasi, praegu näitab,et ainult 7 klaasi. Mingitel päevadel on vahe veel suuremaks muutunud ja täna enam õigeks ei saa. Tundub süsteemiveana. Samuti eespool on toodud väga mõistlike ettepanekuid - app, otsing jne. Samuti võiks kiiremini toimetada uute sisestatud toiduainetega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Pizike
Kuupäev: 05. May 2014, kl 17.05

ja see sama - kõige lihtsam otsing retseptide jaoks. Jube tüütu on kõike läbi lapata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanekud kaaluabile
Saatis: Pizike
Kuupäev: 19. May 2014, kl 08.24

Kui kaua läheb aega, et toiduained ja retseptid üle vaadatakse? või foorumis kasutajatele mingit tagasisidet antakse?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.