Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. May 2011, kl 12.09

Soovin sisestada uut toiduainet "Brüsseli kapsas, külmutatud". Kaaluabi uut toiduainet sisestada ei luba, Tuleb viga "Sama nimega toiduaine on juba olemas", aga kui otsida, siis ei leia.

Milles probleem?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: doucier
Kuupäev: 02. May 2011, kl 13.38

Kas neil on ehk täna mingi kamm. Mul ei anna valida mitte midagi, kirjutan võileib ja ei mingeid valikud, sai - samuti mitte, enne sai valida mis sai ja mitu viilu või grammi, nyyd ei muhvigi... Kust saaks kysida, kliendiinfo abi meil ei ole päeva jooksul vastanud. Ma ei tea asjade kaloreid ja nii ei saagi midagi endale söögipäevikusse kirjutada... Kurvalt :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: piret
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.46

Brüsseli kapsas on olemas, 33 kcal, mõned saiad ja mitmesugused võileivad on ka nüüd nähtavad.

Head isu ja tänud kannatlikkuse eest!

toimetaja



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piret 02.05.2011 14.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: Virsik
Kuupäev: 03. May 2011, kl 12.16

Sama probleem paistab täna ka olevat. Mamma kartuli-hakklihavormi uue toiduainena lisada ei luba, aga nimekirjast seda ka ei leia. Samas, Mamma kartuli-juustuvorm on lausa kaks korda nimistusse sattunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: piret
Kuupäev: 03. May 2011, kl 13.49

Olemas on mitu erinevat varianti, head isu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Kuupäev: 03. May 2011, kl 14.02

Täitsa olemas tõesti...

Kui sa ei leia oma kirjutatuga siis proovi sõnadega... Mina trükkisn sisse Hakklihavo ja juba andis ilusti vastused... Isegi lõpuni ei pidanud kirjutama... Nii on paljud oma ained ja toidud leidnud...

Edu ja jaksu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: HelenaM
Kuupäev: 11. May 2011, kl 13.49

Mina ka ei saa uut toiduainet lisada. Nimetuse laseb panna, kuid muid andmeid mitte. Miks nii?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. May 2011, kl 16.54

Väike palve Kaaluabile.
Kindlasti saate Teie selles osas midagi ette võtta, et toiduaine näha oleks.
Jutt käib Mamma Külmast Peedisupist. Keegi on selle juba lisanud aga nimekirjas kahjuks ei näita. Kas saaksite selle kõigile nn. aktiivseks teha? Supp söödud aga tahaks kirja kah pannasmiling smiley

Ette tänades
Foxlife

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Kuupäev: 02. June 2011, kl 07.31

Austatud Kaaluabi!
Sooviks ka oma päevikusse lisada Mamma Külma peedisupieye rolling smiley
Uue toiduainena lisada ei saa(juba olemas!) ja nimekirjast ei leia...
Tänades

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: lootus
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.15

Proovisin täna üle hulga aja taas sisestada uut toiduainet- lambajuust- aga kahjuks laseb panna nime ja kategooria aga 100g andmeid sisestada ei saa. Üldse ei reageeri. See on juba pikema aja probleem.

Nagu näen on siin ka teistel sama probleem olnud. Palun andke teada, millal saab see viga kõrvaldatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. August 2011, kl 19.46

Taaskord probleemi ees.
Talumehe rulaad, Rakvere. Nimekirjas ei näita ja sisestada kah ei lase, kuna sellise nimega toiduaine väidetavalt juba olemas.angry smiley

Kui muud asjad võtavad kaua aega, et korralikult toimiksid, siis minu arust see toiduainete nimekiri ja toiduainete lisamine peaks toimima ikka välk-kiirusel. Arvestades, et põhimõtteliselt kogu Kaaluabi süsteem toetubki sellel, et saab oma söödud asjad kenasti kirja panna. Saan aru, et aktiivseks lingiks muutub kasutaja poolt lisatud toiduaine alles pärast selle ülevaatamist Kaaluabi poolt. See ei tohiks aga olla takistuseks, et kõik teised kasutajad PEAKSID kah saama teiste poolt lisatud toiduained näha. KOHE! Paljud ju söövad samu asju. Kaaluabile palju rohkem tööd tekitab ju see, kui kõik hakkavad ühest ja samast toiduainest omi pealkirja versioone tekitama ning Kaaluabi neid pärast kustutama peab. Milleks teha kilplase tööd? Üritan olla rahulik aga sisemiselt keen vihast. Jälle jääb toidupäeviku täitmine poolikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. August 2011, kl 15.22

foxlife kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väike palve Kaaluabile.
> Kindlasti saate Teie selles osas midagi ette
> võtta, et toiduaine näha oleks.
> Jutt käib Mamma Külmast Peedisupist. Keegi on
> selle juba lisanud aga nimekirjas kahjuks ei
> näita. Kas saaksite selle kõigile nn. aktiivseks
> teha? Supp söödud aga tahaks kirja kah pannasmiling smiley
>
> Ette tänades
> Foxlife

Uskumatu!!!! Siiani pole seda toiduainet aktiivseks tehtud!!!!sad smileyangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Kuupäev: 20. August 2011, kl 16.26

Baltix kaerahelbed on lingita juba üle aasta, Lindt 85% šokolaad umbes 6 kuud. Oleks kena küll kui Kaaluabi selgitaks, kuidas toiduainete aktiveerimine käib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Saatis: aiip
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.38

Nii. Minul on häda kodujuustumuffinitega. Retsepti lisada ei saa, kuna see olevat olemas. Mitte ühegi otsinguga aga seda välja ei tule. Ei muffinite, ei kodujuustu ei mitte millegiga?
Ja huvitab, kas retsepti sisesatamisega kuumtöötluse kadusid siin ei arvetatagi? Mh?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toiduainet nimekirjast ei leia ja sisestada ka ei saa
Kuupäev: 27. May 2012, kl 19.12

Sama lugu on kirsstomatitega. On olemas kirsstomatid omas mahlas - no see on konserv ma arvaks? Aga värskeid panna ei luba. Ütleb, et on olemas.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.