Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ettepanek
Saatis: Jupats
Kuupäev: 25. May 2010, kl 16.04

Tere JÄLLE KAALUABI!

Mul on jällegi üks ettepanek ning kordaks ka vana:

1. Kas süsteemi poleks võimalik selliselt muuta, et kui keegi on mingi retsepti sisestanud, siis mul oleks võimalik seda endale vastavaks muuta: koguseid muuta, mõni toiduaine välja jätta või mõni lisada ning siis enda päevikusse see eraldi sisestada? Seega peaks vähem kõik trükkima neid uusi retsepte siia ning jääksid ka ära igasugused retseptide kordused...

2. Ja siis teine palve oleks mul ikkagi see sama, et saaks päevi ka ette sisestada`..

Oleks tore kui vastaksite, kas võtate neid mõtteid arvesse ja annaksite infot, kaugel mingi asi juba on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 26. May 2010, kl 07.30

Tere, Jupats!

Aitäh ettepanekute eest. Päevade ette sisestamine on juba töös ehk selle täienduse loodame lähemal ajal meie kasutajate jaoks välja tuua. Ka retseptide lisamine ning kasutamine on plaanis. Küll aga on Sinu idee, et kasutaja saab retsepti enda jaoks kohandada, uudne ning jätame selle omale meelde.

Kaunist kevadet,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: Siiri
Kuupäev: 26. May 2010, kl 17.28

Tere. Kasutan ettepaneku teemat: kas oleks äkki teistelegi motiveeriv, kui kaalugraafikut oleks voimalik ka nö ettepoole näha, et millise kaaluni ma peaksin jõudma järgm nädal või kuu aja pärast. praegu kui ma olen liitunud kolmeks kuuks ja votan 3 kuud, siis näitab mul alguses tyhja maad ja lõppeb tänase päevaga. Eesmärki pole näha, aga see oleks nii meeldivsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 26. May 2010, kl 18.30

oota, küll see lilla jutt hakkab sul eest ära minema siis on eesmärk ka näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: Siiri
Kuupäev: 28. May 2010, kl 13.44

mukinaatorile: seda lillat joont on näha täpselt tänase päevani (vähemalt minu graafikud on kyll sellised, aga võiks olla kuni selle ajani, mis on kaalulangetuse plaani täitmiseks vajalik st =jäänud...kuud).

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. May 2010, kl 14.14

See, kui Sa võtad 3 kuud, siis ta näitab 3-e kulunud kuud. Kui Sa oled siin olnud vähem kui 3 kuud, siis on loogiline, et näitab ees tükk tühja maad.
Lisaks ei saa ma aru, et kui Sa näed ette, kui palju Sa peaksid reedel kaaluma, kuidas see teadmine rohkem motiveeriks? Tavaliselt on nagunii nii, et eesmärgi saavutamiseks tuleks langetada 0,5-1 kg. Kas see ei motiveeri üldse? Põhiline on nagunii ainult langus, on see -0,1 kg või 1 kg, mina ei näe sellel küll vahet. Miinus on miinuswinking smiley
Mis ma sellega öelda tahan, on see, et ärme nüüd hulluks kah mine siin, mis sest et maksame. Tuleb reaalseks jääda, mida on üldse võimalik teha ja millal. Kindlasti on Kaaluabil niigi hetkel väga paljud uuendusi käsil.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ettepanek
Kuupäev: 28. May 2010, kl 16.31

minu öeldu oli väikese irooniaga, paratamatus on see, et kaal ei lange pahatihti nii kiiresti kui too lilla joon eest ära põrutab,seda mõtlesin mina.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.