Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kes on Kaaluabi tegijad?
Kuupäev: 23. November 2011, kl 22.53

Tundub nagu oleks suur äriprojekt, kus toitumisalaseid asjatundjaid ja nõustajaid pole kaasatud, sest ega kontaktisikuid pole märgitud ja me ei tea firmast mitte midagi ning kõik vastused on väga anonüümsed ning kes on selle kaalulangetamise taga, kas ainult IT-mehed ja kui ei, siis miks keegi ei julge oma nime alla kirjutada ja öelda, kes nad ametilt on? Kaalulangetamine on väga tõsine tegevus, kus inimesed usaldavad oma tervise Teie kätesse!
Kaaluabile annaks palju usaldusväärsust juurde, kui me teaksime nimeliselt ja ametilt, kes sellega tegelevad ja mis on nende ülesanded ja vastutusalad? Loodan kiiret ja adekvaatset vastust saada!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: Sallike
Kuupäev: 23. November 2011, kl 23.09

No vaata veidi lehel ringi, [www.kaaluabi.ee], mida sa paanitsed. Ega keegi sinu eest seda kaalulangetamist ära ei tee, ikka ise peab asja käsile võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Kuupäev: 23. November 2011, kl 23.26

võiksid täpsem olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: BH
Kuupäev: 24. November 2011, kl 00.02

Ma pole päris kindel aga mulle tundub mõte, et keegi tuleks ja langetaks mu kaalu, nõustaks mind individuaalselt ning ühtlasi hoiaks mu tervist 5 € eest kuus nagu veidike ülepaisutatud ootusena.

Keskkonna eest, kus sarnaste vajaduste-ootustega inimesed räägivad isekeskis ja oma enese toitumise ning kehalise aktiivsusega seotud andmebaasi pidamine on tehtud sedapalju käepäraseks, et esimest korda elus viitsin sellega jantida pole püstitatud küsimused nagu see teema, millega ennast vaevata. Aga ma võin ka eksida.

BH
ei ole Kaaluabiga seotud - lihtsalt tavaline paks,
kelle kaal mingil määral pärsib huvide realiseerimist

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Kuupäev: 24. November 2011, kl 01.05

Sallike, ma ei paanitse, ma tahan arukaid vastuseid ja loomulikult ma ise langetan oma kaalu! Ära ole sarkastiline!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 24. November 2011, kl 08.58

Tere!

Aitäh Roosike57 küsimuse eest. Kaaluabil on olemas väga toredad nõustajad, kelle poole kasutajad oma küsimustega alati saavad pöörduda:

Toitumisnõustaja Kaja Maantoa
Kaja on olnud seotud spordi ja tantsimisega suurema osa oma elust ja sellest tulenevalt on temalt nõutud pidevat head vormi ja head tervist. See kõik äratas Kajas huvi toitumise ja treeningute vastu, mis viis ta õpinguteni Londoni Future Fit Training kooli. Tänaseks on Kaja omandanud diplomid Nutrition and Weight Management ja Nutrition for Sport and Exercise alal.

Kajaga kohtumisele on võimalik registreerida:

Telefon: 5784 0659
E-mail: kaja@kaaluabi.ee

Treeningnõustaja Kadi Reintam

Kadi töötab treenerina alates 2003. aastast. Hetkel töötab CitySpas treenerina. On läbinud EFTE edasijõudnute aeroobikatreenerite kursuse ning on rahvusvaheliselt litsentseeritud LesMills BODYJAM™ ja BODYBALANCE™ treener. Ashtanga joogat on Kadi õppinud Indias Ashtanga Yoga Research Institute´s ning Lino Miele juures Kovalamis.

Kadi juurde treeningutele on võimalik registreerida:

CitySpa
Rävala pst 4, Tallinn
Tel: 6 400 200
E-post: kadi.reintam@cityspa.ee
www.cityspa.ee

Kuidas küsida spetsialisti käest abi?

Postita küsimus meile aadressil abi@kaaluabi.ee. Kirjelda oma muret nii täpselt kui võimalik.

Kui küsimus on üldine ning kasutaja sellega nõus, avaldame vastuse meie lehel. Kui kasutaja soovib aga anonüümsust, siis saadame vastuse otse e-mailile.

Roosike57, kui Sul on küsimusi või soovid abi või nõu mingis küsimuses saada, saada palun kiri otse aadressile abi@kaaluabi.ee ning nõustajad vastavad Sulle. Alati on võimalik registreerida ka personaalsele nõustamisele, kuid see on juba eritasu eest.

Tervislike soovidega,

Kaaluabi.ee

----
www.kaaluabi.ee - Tervislik kehakaal. Teadlik toitumine. Terve inimene. Palju energiat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 24. November 2011, kl 16.41

Tore on seda arutelu lugeda, kuid mõistan Roosike57 küsimust väga hästi.
Kaalabi on küll kenasti ka vastanud, aga alla on kirjutatud:

"Tervislike soovidega, Kaaluabi.ee"

Miks ei võiks olla pigem siis inimese nimi - näiteks Maris.
Oleks palju soojem ja usaldusväärsem.

Kaaluabi.ee on väga anonüümne, kuigi see keskkond ongi üsnagi anomüümne.

Tupsu vs Heli

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Kuupäev: 24. November 2011, kl 22.59

Tänud kaaluabile, sisuka vastuse eest!smiling smiley Teil on usaldusväärsed ja tublid tegijad. Probleem oli lihtsalt selles, et sa usaldad kedagi, keda sa tegelikult üldse ei tea. Soovitan siiralt - teil on väga head tegijad ja te võiksite kindlalt ja julgelt panna kodulehele üles, kes on nõustajad ja treenerid! See oleks super! Ja nagu tupsu36 ütles, ärge häbenege oma nime alla kirjutama! smiling smiley
P.S. Minu lugupidamine sellele, kes kirjutas vastuse, kahjuks ei tea tema nime?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: jane3
Kuupäev: 26. November 2011, kl 11.32

Jah see anonüümsus on hämmastav. Keegi ju ikkagi töötab portaalis, on olemas omanike ring. Näiteks mu spordiklubis on inimesed piltide ja biodega veebis väljas, isegi registraator.
Niimoodi anonüümselt jääb mulje, et iga kord kirjutab kaaluabi nime all erinev inimene.
See meenutab mulle ühte tuttavalt kunstnikult kuuldud lugu. Ta üüris ateljeed vanalinnas usaldustelefoni kabineti kõrval ja kui usaldustelefoni nõustaja läks lõunale või pidi varem ära minema, siis võttis tema kõnesid vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. November 2011, kl 09.25

Olen Kaaluabiga suhelnud palju e-maili teel, kahe erineva inimesega, erinevad nimed.
Seega võin kinnitada, et täitsa reaalsed, elavad inimesed selle projekti tagasmiling smiley
Aga tõesti, foorumisse postitades oleks siiski tõesti tore, kui lisaks Kaaluabi nimele oleks ka kirjutaja enda nimi. Lihtsalt mõte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. December 2011, kl 15.54

No mina arvan siiski, et igal poole ei ole vaja oma nime kuulutada kõigile tänapäeva maailmas. Kui tahate tegijate nimesid teada saada siis kirjutage nende info meilile ja küsige kui tõsine huvi on, ei ole nagu mõtet seda igal pool tuututada ju kes sa oled, kui vana oled jne. Ja ega te ju isegi siin oma pärisnimega ei ole nii, et millest me räägime?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes on Kaaluabi tegijad?
Kuupäev: 11. December 2011, kl 10.17

Osalt jagan Kairka seisukohta, osalt mitte. Kui on mingi bisness ehk oled millegi tegija, siis oled ikka ka mitte anonüümne vaid nimega ja vastutad toimuva ja kvaliteedi eest. Mitte paks, kes tuleb siia oma paksusega võitlema.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.