Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Söömine ja treening eraldi?
Kuupäev: 24. February 2010, kl 21.51

Mind pisut häirib, et treeningkalorid miinusega päeva kaloritest maha arvestatakse. Sisestan liikumise alati kõige viimasena, kui 100% toitu olemas. Ehk oleks parem, kui iga sisestatud treeningu juures saaks kasutaja linnukesega märkida, kas see arvestatakse miinusega maha või mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Söömine ja treening eraldi?
Saatis: vanaema
Kuupäev: 26. February 2010, kl 08.15

ma arvan sama...hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söömine ja treening eraldi?
Saatis: Jonna
Kuupäev: 27. February 2010, kl 09.26

Jah, palju inimesi, nii palju ka arvamusi. Minu jaoks oli eile aga ainuke lohutus, kui ma olin veidi oma lubatud kaloreid ületanud, et õues veidi vehkides, sain ma asja ise samm-sammult tasakaalu viiawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söömine ja treening eraldi?
Saatis: Rii
Kuupäev: 28. February 2010, kl 10.41

Mul läheb tihtipeale päeva kaloraaz miinustesse, kui treenigute alla lisaks spordiklubi külastusele ka lumekoristuse, koertega jalutamise, puude lõhkumise, ka autojuhtimise kirja olen pannud. Treeningute nimekirja vaadates võiksin sinna veel paljugi lisada alates tööl istumisest ja lõpetades telerivaatamisega. Samas aga probleem on selles, et kaalulangust pole kuskilt näha. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Söömine ja treening eraldi?
Saatis: pisike
Kuupäev: 28. February 2010, kl 12.45

Soovitan panna treeninguna kirja tegevused, mis füüsiliselt tunduvad treeninguna. Pasiivseid tegevusi teeme ju kõik iga päev. Arvan, et nende kirja panemine kaalu alandada tegelikult ei aita, see nagu enda petmine rohkem. Eks ta segadust ja kiusatust tekitab, tabelis need tegevused ju täitsa kirjas. Aga lumekoristus, korralik puudelõhkumine ja koeraga aktiivne jalutamine sobivad kirja panna kindlasti! Nüüd küsiksin, kas kaal ei lange üldse või hetkel seisak? Ja mida teed sa nende miinus kaloritega kas sööd tasa või jätad puutumataspinning smiley sticking its tongue out? Anna ikka teada, kui midagi muudad ja kuidas siis läheb! Päikest sulle Rii!

Valikud: VastaOsunda
Re: Söömine ja treening eraldi?
Saatis: Rii
Kuupäev: 28. February 2010, kl 17.28

Olen püüdnud ikka tõsisemad kalorikulutused kirja panna. Ahvatlust on tekitanud küll auto juhtmine. Olen liige 16. veebruarist ja siiani pole kaal langenud. Miinuskaloreid pole tasa küll sööma hakanud. Mingil määral kindlasti mõjutab see, et mul on kilpnäärme alatalitus. See on tablettidega kenasti juba aastaid kontrolli all. Proovin ehk rohkem jälgida, mis õhtusel ajal, kui päevatööd tehtud, suhu pistan.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.