Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Segadus päevase kcal normiga
Saatis: KK123
Kuupäev: 23. October 2012, kl 14.17

Tere,

üritan nüüd oma probleemi selgitada ;-)
Olen värske KA kasutaja. Mind ajab aga segadusse kcal erinevad näidud toidupäevikus. Kui ma vaatan päeva toitumise põhinäitajaid, siis seal on punaselt näha, mitu% päevasest lubatud hulgast mul tarbitud on ja seal all on ka sulgudes mustaga kcal hulk, mis siis ära tarbinud olen. Mina olengi sellest lähtunud ja alati normi piiridesse jäänud. Aga nüüd vaatan paari päeva taguseid päeva põhjalikke toitumisanalüüse ja seal on näha, et olen mõnel päeval ületanud oma normi ja kcal hulk on seal paarisaja võrra suurem. miks need omavahel kokku ei lähe, olen täitsa löödud, teadmatult olen rohkem söönud... :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Segadus päevase kcal normiga
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. October 2012, kl 15.55

Tere!

Oskan pakkuda sellist selgitust, et põhinäitaja juures on maha arvestatud trenniga / kõndimisega kulutatud kalorid ja selle võrra annab süsteem võimaluse rohkem tarbida. See, kas see on nüüd liiga palju söödud või mitte, sõltub sellest, kuidas oled alguses päeva kaloraazi kindlaks määramisel märkinud enda liikumise. Kui seal märkisid praktiliselt üldse mitte, siis ei ole Sa liikumisega saadud kaloreid tagasi süües midagi valesti teinud, kui aga seal märkisid juba suurema liikumise, siis liikumise arvelt on juba Su päevane kaloraaž suurem määratud süsteemi poolt.

Sai keeruline selgitus, aga ehk on abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Segadus päevase kcal normiga
Saatis: KK123
Kuupäev: 23. October 2012, kl 16.18

Porthia, tänud sulle, on jah nii. Et siis ikkagi pean jälgima põhinäitajaid, seal kõik ok.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.