Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: tiina056
Kuupäev: 13. May 2013, kl 20.09

Soovin pikendada oma kaaluabi kasutusõigust. Maksin 12 kuu eest neljapäeval ( 9.05.13) kuna tehnilistel põhjustel ei saanud pärast panga ülekannet vajutada nuppu "tagasi kaupmehe juurde", siis tõenäoliselt seepärast pole ka minu konto avanenud. Samas pangast on raha maha läinud. Olen kirjutanud nii kaaluabi@kaaluabi.ee kui abi@kaaluabi.ee aadressidele. Mööda on läinud kaks tööpäeva ja mingeid vastuseid pole. eye popping smiley
Kuhu ma peaksin veel kirjutama või mida tegema,sest raha on makstud aga teenust kasutada ei saa confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: lauriine
Kuupäev: 14. May 2013, kl 10.12

mul sama mure... pikendasin ja tasusin juba paar nädalat tagasi. Tagasikaupmehe juurde pöördus kuid siis tuli ette pilt, et tekkis tehniline viga, palun kirjtuage, mis hetkel see teade ette tuli... kirjtuasin sinna oma mure ära. kontolt on raha maha läinud aga kasutusõiguse lõpp kuupäeva näitab ikka 04.06.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 15. May 2013, kl 08.42

Laske pangas tehing vaidlustada, läheb kiiremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: lauriine
Kuupäev: 20. May 2013, kl 12.21

aga tahaks ju tegelikult pikendust.... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Latrisia
Kuupäev: 20. May 2013, kl 12.58

Kui pank sulle raha tagasi kannab, saadki uuesti pikendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 20. May 2013, kl 15.31

Kas sa Kaaluabile kirjutasid? Ehk nad aitavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: tiina056
Kuupäev: 20. May 2013, kl 17.11

mulle nad lõpuks ikka vastasi ja nüüd saan kasutada. kirjuta aadressil kaaluabi@kaaluabi.ee ja abi@kaaluabi.ee
mina sain lõpuks vastuse. kui nad tööpäeva jooksul ei vasta, siis kirjuta aga uuesti. Enda eest tuleb ikka välja astuda smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: tereloom
Kuupäev: 21. May 2013, kl 15.49

Kuulge, mis toimub? Miks ma ei saa pikendada oma kasutamisõigust ja miks tulevad ainult automaatsed vastusteated, like "vastame teile 24 h jooksul, aga mõnikord ka kiiremini" ? Ingliskeelsetes keskkondades saaks sama teenust tasuta; soomlased küsivad 30€... meil on 35€ ja vaikus. Rääkimata veateadetest, mis polegi enam nagu uudis. Kas see värk siin läheb hingusele või on seal keegi meid kuulamas, auuu?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: minni75
Kuupäev: 26. May 2013, kl 20.51

kirjutasin neile täna õhtul (pühapäev on praegu) ja paari tunni pärast oli vastus. Vahepeal ei kontrollinud inboxi, aga kiire oli vastus igatahes. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: tiina056
Kuupäev: 27. May 2013, kl 12.18

Loota ju võib ,et meie pretensioonid mõjuvad ja teistel tulevikus sellist "hüüdja hääl kõrbes" tunnet ei ole hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Kuupäev: 03. September 2013, kl 12.51

Praegult saate pikendada soodsalt: [www.chilli.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Siiri
Kuupäev: 12. September 2013, kl 09.44

Jah, voucher olemas, aga pikendamise link ei toimi. Pole aastaga siin midagi muutunud suhtumises.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: raspe
Kuupäev: 02. October 2013, kl 10.15

Sama siin, olen korduvalt saatnu e-maile nagu voucheril kirjas oli. Perioodi pole pikendatud.
Järgmine samm on tarbijakaitse tõesti. See on avalik pettmine ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: raspe
Kuupäev: 03. October 2013, kl 08.36

E-mailid lähevad nagu muti auku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Pirje
Kuupäev: 31. October 2013, kl 11.50

Soovis pikendada ka oma kaaluabi kasutusõigust 29,10,2013 raha läinud kasutajaõiguse "netu" (ka e-mailile ei ole saanud abilt vastust) saatsin ka teisele e-mailile teate . Jään ootama ... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Pirje
Kuupäev: 02. November 2013, kl 20.28

Nii ikka pole kasutusõigust - vahepeal teatati ,et õigused olemas. Kui esmaspäeval asi ei parane siis peab vist hakkama teisiti asju ajama ...thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Saatis: Pirje
Kuupäev: 05. November 2013, kl 20.54

Nii minul nüüd kõik Ok - smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Kuupäev: 12. January 2014, kl 15.04

Mul teist korda sama asi, ei saa pikendad akuigi ammu makstud ja pangast maha ka läinud, meilile ei ole keegi vastanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Kuupäev: 07. August 2014, kl 17.45

Tervist!
Kuidagi kurb on, et sama teema on päevakorras mitu aastat, Nüüd olen mina just samas seisus, et 12 päeva tagasi maksin järgmise aasta eest, aga päevikut kasutada ei saa. Peaksin justkui uuesti maksma hakkama. Kirjadele on automaatne vastus lubadusega kiireks vastuseks. Aga midagi pole muutunud.
Peab ikkagi panga ja tarbijakaitsega sahmerdama hakkama, kuigi tahaks hoopis oma kaalu langetamisega tegeleda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasutusõiguse pikendamine
Kuupäev: 13. August 2014, kl 15.05

Nonii, aega läks, aga asja sai.... Segadused lõppenud ja olen jälle päevikut täitmas. Oleks pidanud rahulikumalt võtma smoking smiley
Aga olles otsustanud tubliks hakata, tekkis hirm rajalt kukkuda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.