Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaalugraafik
Saatis: Mesisumm
Kuupäev: 16. November 2010, kl 14.51

Ei saa aru kaalugraafikust, millegipärast ei loe ta nädalaid mitte edasi, vaid tagasi, st täna seatud eesmärgi lõpukuupäevaks on 16. nov ja alguskuupäevaks 23 sept confused smiley. Kusagilt ei näe ka eesmärgijoont (tegelikku ei saagi veel olla). Kas kp tuleb ise kusagilt muuta või?

Täitsa uus ja roheline, noh eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: trinni
Kuupäev: 17. November 2010, kl 18.07

Minul täpselt sama mure.
Olin kevadel end tasuta 5 päevaks registreerinud ja nüüd näeb vaid seda, kuidas kaal võrreldes sellega on, aga eesmärki ei saa kuskil määrata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: Mesisumm
Kuupäev: 18. November 2010, kl 14.37

nüüd olen ka välja mõelnud, miks just 23 sept alguskuupäevaks ta pannud on - sel kuupäeval alustasin 3- e tasuta proovipäevaga, vahepeal ei kasutanud keskkonda ja nüüd ongi eesmärk alates sellest ajast püstitatud, mitte alates üleeilsest :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: bg
Kuupäev: 03. January 2011, kl 23.43

sama probleem, et kunagi ammu registreerisin ja uurisin seda värki siin, siis natuke ka maksin ja siis oli pikem paus kasutamises. nüüd aga eesmärki muuta ei lase!!!
miks???
olen tõesti algaja ja soovin, et keegi aitaks.
jään ootama vastust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: Maksike
Kuupäev: 12. January 2011, kl 18.31

minul ka sama probleem. Alustasin jälgimist kolmepäevase tasuta proovipäevaga 27.12.10. Tõsiselt hakkasin jälgima 03.01.11. Tahaksin, et sellest päevast hakkaks ka eesmärgi lugemine.

Loodan, et asi laheneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Kuupäev: 12. January 2011, kl 20.14

Mitte ainult uutel kasutajatel ei ole eesmärgi protsendiarvutus sassis. Mina regasin aastaseks kasutajaks aprillis ja olen kokkuvõttes nii 10 kiloga kenasti miinuses. Sellest hoolimata näitab süsteem mulle, et täidetud on -1%. Viimati püstitasin uue eesmärgi nädal tagasi (tõsi, peale pikemat pausitamist siit) ja kaalukaotus on täpselt 1 kg. Seega ei saa protsent miinust näidata ei algsest seisust arvates ega ka mitte viimasest.
Järeldus: PROTSENDIARVESTUSES ON MINGI KALA SEES. Loodetavasti leiate üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: Lynn
Kuupäev: 01. February 2011, kl 20.26

Tahaks ka uuesti alustada, sedakorda siis korralikult smiling smiley, ka uue algkaalu määrata ja nö "puhtalt lehelt" alustada, aga ei ole võimalust sellist... ? Sai numbritega natuke mängitud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalugraafik
Saatis: Lynn
Kuupäev: 04. February 2011, kl 16.08

Sain vist ise hakkama juba...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.