Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kaalugraafik ja eesmärk
Saatis: Helen
Kuupäev: 11. February 2010, kl 02.48

Tahaksin oma algset eesmärki tagasi saada, et minu täidetud protsent näitaks õiget numbrit mitte protsenti miinus märgiga. Minu loogika ütleb, et sellisel juhul oleksin nagu kaalus juurde võtnud. Kuigi olen järjepidevalt kaalu ikka kaotanud. Peale eesmärkide uuendamist, täidetud eesmärk nagu ei arvestakas kaalu enam algkaalu põhjal vaid juba saavutatud kaalu põhjal.

Ja mida peaks näitama graafiku peal kollane täpike minu joonest allpool, kas seda kuhu selle aja peale oleksin pidanud jõudma oma kaaluga? Sellisel juhul on see täpike ikka väga vales kohas, see ikka ei ole normaalne, et täpikese järgi peaks olema kadunud üle 2 kilo nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalugraafik ja eesmärk
Saatis: KAALUABI
Kuupäev: 11. February 2010, kl 12.13

Peale eesmärgi muutmist arvestakas kaalu mitte algkaalu põhjal vaid juba saavutatud kaalu põhjal

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalugraafik ja eesmärk
Saatis: Helen
Kuupäev: 11. February 2010, kl 13.54

ikkagi miks see siis miinus märgiga on, hetkel siis -6 %? Nüüdsest peaksin ju null punktini uuesti jõudma ja siis positiivse poole peale, teil on ikkagi kuskil valemis viga sees.

ja see täpike? kuskil peaks asjad lahti ka seletatud olema...

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalugraafik ja eesmärk
Saatis: Helen
Kuupäev: 11. February 2010, kl 14.09

Kaal 73.9 kg Värskenda
Eesmärk 60 kg (-6 % täidetud) Värskenda
Jäänud 13.9 kg, 3 kuud
Kalorinorm 1264 kalorit/päevas

No kui seletaksite mulle selle -6 ära,
enne eesmärgi muutmist oli 10 % täidetud, jään ikkagi seisukohale, et peale kaalu eesmärkide muutust peaks valemis algkaal muutumatult püsima (või siis kõrgeim kaal, mõni äkki võtab juurde ka). Seega 10% väheneb lihtsalt mõne protsendi võrra. Aga miinusesse mineks ei tohiks minumeelest võimalik olla kui just ei ole juurde võtnud kaalus vahepeal

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalugraafik ja eesmärk
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. February 2010, kl 17.13

Mina ei saa aru sellisest asjast, kuidas saab päevane kalorinorm olla seotud eesmärgiga. Kui jätan teie poolt soovitatud -20 kg 20 nädalaga, jääb päevaseks kalorinormiks 1400 millegagi, kui aga muudan nt -14 kg 20 nädalaga, siis päevane kalorinorm tõuseb üle 1500. See pole eriti loogilineeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaalugraafik ja eesmärk
Kuupäev: 11. February 2010, kl 20.58

On ikka loogiline. Kui ajavahemik jääb samaks, aga kilogramme soovid kaotada vähem, siis võidki ju rohkem süüa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.