Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kõhuke ja sangad. APPI!!
Saatis: Eiku
Kuupäev: 16. March 2011, kl 23.11

Kas te oskaksite soovitada mingit treeningharjutust, mida kodus oleks võimalik teha nii, et sangakesed ja kõht hakkaksid vormi minema? Kuna elan kohas, kus ei ole võimalik nädala sees jõusaali või aeroobsetesse treeningutesse minna, oleks väga hea teha kodus mingeid harjutusi. Olemas on ka aeroobika pall. Loodan, et oskate midagi head soovtada smiling smiley

Päikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Kuupäev: 17. March 2011, kl 00.09

Soovitan hularõngast (soovitatavalt alumiiniumist) keeruta päevas 20 min ja tulemused näha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Kuupäev: 17. March 2011, kl 10.40

Tee pilatedt, mõjub keskkohale ääretult hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Saatis: Kiizhka
Kuupäev: 17. March 2011, kl 15.35

Tere. Kas keegi teab kust pilatese videot saab internetist, peale youtube?Sealt nii vastik vaadata klippidena.
Ja millal esimesed tulemused tulevad nähtavale hulaga keerutades?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Saatis: neeme
Kuupäev: 28. March 2011, kl 13.03

Keha ladestab rasvu ja kasutab sealt, kust see on geneetiliselt määratud. Kui teil koguneb rasv keskkohta esimesena, siis sealt ta viimasena ka kaob. Paraku. Mingid eriharjutused siin ei aita. Rasv transporditakse esmalt lagundamiseks maksa, sealt lihasesse kasutamiseks. Ja see ei toimu nii, et rasva võetakse selle lihase pealt, mis liigub. Kahjuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Kuupäev: 18. May 2011, kl 08.43

Pilates teeb kõhu ja küljepiirkonnas olevad lihased ääretult tugevaks ja parast paari nädalat, hakkab su keha automaatselt ise kõhtu sees hoidma, see juba suur saavutus.... põletad kaloreid tõstad enesehinnangut , ükspäev avastad, et sangad on ka vehkat teinud smiling smiley
Mina kasutan Winsor pilatese dvd-sid, mida on võimalik näiteks Kaubamajast osta 2 tk karbis, üks pikk tunnine treening ja teine 20 min kiirtreening, mida teen peaaegu iga päev.

See on see lühike variant: alguses on raske, aga 2 nädalaga hiljemalt suudad kõik harjutused ära teha --> [www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Saatis: Eveliine
Kuupäev: 07. June 2011, kl 17.44

Maazikazzz - Kumba treeningut sa iga päev teed? Mõlemat korraga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kõhuke ja sangad. APPI!!
Saatis: p2ikene
Kuupäev: 04. July 2011, kl 21.58

hularõngas.... mul pole hularõngast on aga see taldrik mida saab keerutada ja kui veel nii laisk olen siis panen 2 kg raskust koormuseks ja keerutan 15 min. huvitav kuidas selle koormusega küll on ja kuidas seda treeninggraafikusse märkida aga mõjub küll? peale seda veel pikali 100 kõhulihast ja mõned venitused. see on siis kui ma mingil põhjusel ei saa kepikõnnile. aga enesetunne on piisav siiski.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.