Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kintsud saledaks
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 14. April 2015, kl 18.58

Hei! Kaal polegi nii suur probleem, kui võdisevad ja proportsioonist väljas reied. MIs harjutusi teha, et jalad ilusamaks vormida? Või lähebki kintsudelt pekk maha aeglasemalt? Spordisaali eriti ei jõua, aga kodus on crosstrainer. 30 min ca 3 x nädalas olen sellega treeninud, aga tulemust küll ei paista. Mis veel teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: kintsud saledaks
Saatis: urugu
Kuupäev: 27. April 2015, kl 14.37

See on ikka väga individuaalne. Olen 5 kg maha võtnud ja tundub, et kõik just kintsult. Vööümbermõõt muutus alguses kui saiast/leivast loobusin, aga edasi aina sama. Kahe tiku otsas pontsakas kere ja sealt edasi kaks tikukätt smiling smiley. Aga nõuga aidata ma Sind küll ei oska. Ainult kaasa kurvastada. sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati urugu 27.04.2015 14.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: kintsud saledaks
Saatis: Jutah
Kuupäev: 28. April 2015, kl 12.29

Kunagi tegin igal õhtul "jalgrattasõitu": oled selili, tõstad jalad üles ja hakkad "väntama" nii kiiresti kui suudad. Alusta 40 ringist (jala kohta). Järjepidevalt suurenda korduste arvu õhtust-õhtusse kuni 160-ni. Minule mõjus küll väga tõhusalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kintsud saledaks
Saatis: Pumps
Kuupäev: 06. May 2015, kl 09.49


Valikud: VastaOsunda
Re: kintsud saledaks
Saatis: Kidi
Kuupäev: 03. July 2015, kl 12.44

Minumeelest aitavad ka jalatõsted. Üritan võimalikult arusaadavalt seletada. smiling smiley
Võtad näiteks virna taburette, seisad nende ette. Selg sirgu, kõht sisse ning tõstad sirget jalga üle toolide. Nii kordamööda mõlemat jalga. Mina alustasin 15. tõstest, rohkem esialgu ei jaksanud. Eks enda enesetunde järgi teha.
Tegin peaaegu iga päev 2 nädala jooksul ning mulle tundus küll, et nahk on kuidagi paremas toonuses ning kintsu sisekülg ka peenemaks jäänud. Muidugi ka kintsu välimine külg oli kohe trimmim, sinna mõjub vist veelgi rohkem.
Eks proovida võib, et kuidas mõjub, kaotada pole midagi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.