Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kus rullitamas käite Tallinnas
Kuupäev: 12. May 2011, kl 11.53

kus on Tallinnas head rulluisu rajad

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: Elinka
Kuupäev: 12. May 2011, kl 12.41

Ise kahjuks ei rullita, kuid Pirital tundub olevat päris tore eraldi rada jalgratturite ja rulluisutajate jaoks.

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: Mj2u
Kuupäev: 12. May 2011, kl 13.00

See aasta pole veel ise jõudnud,aga muidu olen käinud nii Pirital kui ka Stroomi ranna juurest algaval teel ,see hästi hea pikksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: catre86
Kuupäev: 12. May 2011, kl 15.06

Pirita Selveri juures Lillepi pargis, seal hea 2,5 km pikkune ring. Hea arvestada km palju maha sõidad...

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Kuupäev: 12. May 2011, kl 16.16

stroomi rannas käisin...sõitsin rocca al mare poole,alguses oli väga paha ja konalik tee,vahepeal üldse laudtee ja siis alles läks tee normaalseks

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: Riann
Kuupäev: 12. May 2011, kl 17.49

Tabasalu mäe pealt Säästumarketi juurest kuni Suurupini välja on ilus pikk tee, mina sõidan seal. Uus tee sai eelmine aasta valmis ka Rannamõisa teel, algusega Tabasalu mäe alt Lucca restorani vastast kuni peaaegu Haabersti ringini välja. Kui on isu pikemalt sõita saab enne Haabersti ringi keerata Kakumäe peale ja sealt veel ringiga Kapten Flinti pubi juurest Vabaõhumuuseumi teed pidi sõita uuesti Haabersti poole kust pääseb edasi veel Rocca Al Mare keskuse tagant algavale uuele rajale. Valikuid kui palju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: HelenaM
Kuupäev: 12. May 2011, kl 17.55

Mina käin ka Pirita Selveri juures Lillepi pargis. Seal eputajaid väga palju ei ole ning enamjaolt rahvas, kes teeb tõsist trenni. Liiklus käib ühtpidi ning arvestatakse üksteisega. Sõidan 2,5 km-t ca 10 min, seega hea aega ja läbisõitu arvestada ning ka pulss tundub selle tempo juures rasvapõletustsoonis.

Minu arust mööda Pirita teed jooksev rada on tipptundidel päris jama - täis eputavaid beibesid, lapsi, jalakäijaid, tõsiseid sõitjaid - ühesõnaga tippajal ülerahvastatud ning seega ohtlik.

Kõigile head libisemist ja rohkelt kulutatud kaloreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Saatis: nörk
Kuupäev: 13. May 2011, kl 21.35

Kadriorust Piritale ning tagasi ja nii ikka mitu ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Kuupäev: 05. June 2011, kl 22.42

Mina käin näiteks kakumäel, selveri juurest Luccani. Väga lai ja mõnus rada, mingi proff ei ole ja sellise raja juures ei jää jalgu kellegile grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kus rullitamas käite Tallinnas
Kuupäev: 07. June 2011, kl 09.54

Mina käin Kadriorust Lillepi parki ja tagasi...ja no keskmiselt 3 sellist ringi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.