Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Zumba
Saatis: Boo25
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.05

Sooviks treeningute nimekirja zumbat lisada, aga ei tea palju see kaloreid põletab, see on mu peamine trenn aga ei saa seda kaaluabis kasutadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: rinsu
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.15

Misasi on zumba? Esimest korda kuulen sellisest treeningust- kas mingi aeroobikaliik?

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. May 2010, kl 10.58


Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: silvik
Kuupäev: 18. May 2010, kl 11.42

Ma tean zumbat, ülivahva näeb välja, plaan kindlasti proovida. Ma lisaksin ta tantsuna -keskmise alla nt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: Eliina
Kuupäev: 26. August 2010, kl 16.21

Ühe zumba treeninguga kulutab kuskil 700 kalorit.
Tellisin endale lausa koju aga pole veel tulnud ootan nii väga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. August 2010, kl 08.49

Jama, nüüd titeootel pole vist kõige parem aeg zumbat proovidasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 15. November 2010, kl 20.27

Zumba põletab tõesti palju kaloreid, kuid olge ettevaatlikud kel liigesed nõrgad! Peab kindlasti hankima head põrutust-minimaliseerivad jalanõud, muidu te kaua ei hüppa (teete liigestele liiga). Samuti suurt tähelepanu vajaks kõhulihase kaasamine trenni, raske on meeles pidada kõhu seeshoidmist koreograafiat õppides, kuid see hoiab teie selja valudest vaba!

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 08. February 2011, kl 21.45

kui mul pidevalt seja valud...ennem kaisin sheipingus,vaga meeldis..aga seljavalud laksid nii suureks,,et ma magada ja hingata kah enam ei saanud,,nagu oleks midagi paigast ara...
Kindlasti tahaks trennis edasi kaia,,aga kahjuks pean sheipingust loobuma,,sest viimati se seljavalu periood on 6 paevaks veninud...otsustasin zumbat proovida...et siis ylehomme trenni..just uurin,kas vaga hakkab seljale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 09. February 2011, kl 11.29

Seljavalude leevenduseks soovitan Pilatest. See tugevdab korsetilihaseid ja parandab oluliselt rühti. Samuti on harjutused tunduvalt rahulikumad kui shapingus, mis sobib seljale paremini. Minu seljavalud võttis Pilates igatahes ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. February 2011, kl 14.58

Ja minul selg alati peale pilatest valutas, kuigi tegin treeneri kontrolli all kõike õigesti. Nii, et ma arvan, see väga individuaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 09. February 2011, kl 19.30

oih ma proovisi seda pilatest,,ta on liiga uimane minu jaoks..kuna ma arkan kell 5 hommikul..siis kui trenn on kell 19.00 ja siukesed relaxi laulud..
Mina olen liiga energiline selle jaoks...lahen ikka katsetama homme ZUMBAT...akki ikka veic kergem seljale kui sheipingulsmiling smiley aga aitah vastuse eest,tydrukudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.12

NU ja kuidas zumba meeldis?smiling smiley Millised emotsioonid on?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 23. February 2011, kl 21.12

tere,Laiskvorst!kuule vagagi meeldis!tekkis kohe hirmus s6ltuvus...2 korda nadals jaab taiega puudu!emotsioonid laes,higistad taiega!kaal langeb!vaga l6bus,sisukas trenn...paris super tantsud..arvan,et paari kuu parast..julgeks midagi diskol tantsu platsil naidata...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 05. March 2011, kl 15.10

rääkige kus te zumbas käite?
ja kust saaksnäiteks dvd-d tellida/osta et kodus ise zumbatada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Kuupäev: 11. March 2011, kl 19.48

ma kain mustakivis/Tallinn/Lasna
www.zumbaestonia.ee
sinna siis zumba shop ning dvd
ei tea..aga trenn on ikka m666nus,ma arvan ma kous ei j6iaks nii palu liigutada..kambaga ja kergem,l6busamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Zumba
Saatis: bindweed
Kuupäev: 20. March 2011, kl 23.22

seda 700 kcal juttu ei tasu võtta puhta kullana. Vali tants rakse või aeroobika intensiivne.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.