Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Ceilin
Kuupäev: 09. August 2011, kl 18.32

Tere,

Sooviks trennikaaslast Tartusse, et käia koos Arena sprodiklubis, üksi ei tahaks üldse käia ja seal on päris palju võimalusi.

C

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: nuts
Kuupäev: 10. August 2011, kl 14.04

Tere,

Mina ka Tartust kuid Arena on minule kaugel käia. Olen Arctic'us käinud vahelduva eduga mõned aastad. Oleksin soovinud kellegagi koos seal vahel trennis käia.

Nuts

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Ceilin
Kuupäev: 10. August 2011, kl 17.39

Artic on mu jaoks natukene kallis... 60-70€ kuus on ilmselgelt liiga palju, kui ma Arenas saan poole odavamalt, seega ma ei ole isegi kaalunud Articusse minemist sad smiley. C

C

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: elinly
Kuupäev: 10. August 2011, kl 17.51

Mina pakun variandina Tysk-i. Olen seal käinud ja kavatsen ka edaspidi külastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Ceilin
Kuupäev: 10. August 2011, kl 17.59

Ma seda ei olegi vaadanud, mulle tegelt Arena juures imponeeris ka nende bassein, ma armastan ujumist, aga ma ei sure, kui seda ei ole smiling smiley, vaatan praegu seda Tartu Ülikooli spordivärki... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Kylie
Kuupäev: 11. August 2011, kl 08.43

Mina ka käin Arctikus, kuna kodule hea lähedal. Muidu trennaks hea meelega koossmiling smiley) Aga ma uurins eda Arena asja, kuigi samas ma tean et kui ma pean sinna autoga sõitma, siis ma ei viitsi sinna minna. Arctic on nina all ja sinna ma sunnin ennast minemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: nuts
Kuupäev: 11. August 2011, kl 11.17

Mul ka Arctic põhimõtteliselt tänava otsas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Kylie
Kuupäev: 11. August 2011, kl 11.39

mis trennides sa nuts käisid arctikus? mis olid lemmikud?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: nuts
Kuupäev: 11. August 2011, kl 14.52

Tavaliselt olen jõusaalis. Rühmatreeningutesse viimasel ajal ei julenud minna, sest kaal oli nii suur. Nüüd ei julge seepärast, et ei tea kava. Käisin joogas ja siis vesiaeroobikas. Bodipump oli mingil ajal ka lemmik (siis olid teised treenerid).

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Kuupäev: 12. August 2011, kl 16.51

Nii, mis seal Arenas head on, otsin ka kohta, kus käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 12. August 2011, kl 19.09

Mulle endale meeldib ka Arctikus käia. Jah seal on kallis ja kallim kui ehk mujal. Aga millegipärast mulle isegi meeldib seal. Sai just läbi kuuajane proovi kuu ja täna helistati ja pakuti järgmiseks kuuks ka pikendust. Seda ma vist ka teengi.
Lahe oleks kellegiga koos käija.
Edaspidi planeerin vist teha ka aastase lepingu - hommikuse paketi, kuna hommikuti peale laste kooli ja lasteaeda viimist oleks väga hea trennist läbi käia.
Kui on ühinejaid, siis andke teada.
Meeldib ka jõusaalis käia, rühmatreenigutest meeldib bodypump ja ka bodycombat, teisi trenne pole proovinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Kylie
Kuupäev: 13. August 2011, kl 11.53

Minu vaieldamatud lemmikud on spinning ja vesiaeroobika, nendes ma põhiliselt käingi. Sinna tantsusaali ma ei roni, kuna üldse ei istu need koos kargamised seal, vahel ainult lähen bodypumpi, kui tunnen et lihased kihelevad millegi raskema järelesmiling smileyAga mina käin seal õhtuti, kuna päeval olen tööl. Aga lemmik on ikka spinning, kui seal ära käia, vat siis on tunne et trenn sai tehtudsmiling smiley
Ja pilates ja seljakool on ka mõnusad vahelduseks, ja pühapäevased Antsu venitustunnid, saab kenasti kõik lihased jälle samasse mõõtu venitadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: nuts
Kuupäev: 14. August 2011, kl 00.29

Ma käin ka õhtuti, päeval tööl smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Ceilin
Kuupäev: 14. August 2011, kl 17.04

No mulle meeldib, et seal on esiteks madal kuutasu ja bassein grinning smiley. Olen ka teisi kohti vaatanud, aga just bassein mind tõmbas. Kõik muu on ikka sama nagu mujalgi spordiklubides, ehk pisut kitsas on, aga mind see väga ei häiri...seda enam, et kuutasu on väike.

Valikud: VastaOsunda
Re: Trennikaaslast Tartusse
Saatis: Kelly005
Kuupäev: 19. August 2011, kl 16.27

Hey!

Otsin ka trennikaaslasi, minul ka plaan minna Tysk-i. Kui keegi tahaks minuga liituda, sest koos palju toredam, siis kirjutage palun winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.