Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Utsitajat vaja
Kuupäev: 24. May 2010, kl 14.14

olen 48a naine,kes on ennast meeldivalt priskeks söönud.Kuna olen loomult laisk,siis vajan seltsilist ja utsitajat kellega midagi spordilaadset ette võtta. Pesitsen Tallinnas Nõmmel,töötan kodus ja aega nagu oleks

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 24. May 2010, kl 19.08

Hey!
Kirjutasin Sulle siin erakirjadesse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Saatis: kiudu
Kuupäev: 04. August 2011, kl 14.28

Tere!

Kuidas asi kulgeb? Leidsid sobiva trennikaaslase? Olen isegi praegu otsingutelgrinning smiley Hetkel otsin Keilasse aga kui ei õnnestu tuleb Tallinnasse sõitagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Kuupäev: 09. September 2011, kl 17.01

Tänan küsimast
Vahepeal läks kenasti,üritasin isegi mingil määral ennast liigutada,aga asi soikus koos suvega. Kuna töötan kodus ,mees tihti ära ning lapsed suured siis tunnen tõelist hirmu sügise ja talve ees Ei tea mida oma vaba ajaga peale hakata.Kahjuks pole ma ka endale sobivat trennikaaslast leidnud.Kuigi üksinda on kuidagi igav Nõmme mändide all sibada loodan ikkagi ennast kokkuvõtta ja mitte alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Kuupäev: 14. September 2011, kl 08.31

Tere!

Mulle meeldib jubedalt kepikõnnil käia, kuid siiani suht harva juhtunud, kuna pole ka inimene kellele üksi meeldiks käia. Elan ka ise Mustamäel, Nõmmele suht lähedal. TTÜ juures. Võiksime ju koos käima hakata? Samas olen ka Sparta spordiklubi liige ja käin aegajalt ka seal treeningutel. Kui sul on rahaliselt võimalik, siis võiksid ju ka liituda? Sest talvel vist väga metsas ei viitsi??!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Kuupäev: 14. September 2011, kl 09.27

Tere
Minu ja finantside taha asi pidama ei jää .

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Kuupäev: 14. September 2011, kl 12.18

Tere!

Aga siis võiksime ju kokku saada või mis sina arvad? Kas esimest korda soovite ntx Nõmme mändide all liikuma minna? Kepikõnnil olete käinud? Ja muidugi lisan juurde, et olen 26´....loodetavasti pole see liiga noor teiletongue sticking out smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Utsitajat vaja
Kuupäev: 14. September 2011, kl 15.12

Ongi tore et noorem .Kasu minupoolne sest pean rohkem pingutama ja ega me siis abielluma hakka,vaid alustuseks ika käime ka. Saatsin oma tel nr erakirjadesse .

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.