Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Isutus
Kuupäev: 16. November 2010, kl 23.54

Tere, nimelt probleem on selline, et eesmärk on kaalu suurendada, kuid söögiisu ei ole lihtsalt. Seda peamiselt kodus. Koolis ja väljas on kõik korras, aga kodus olles on lihtsalt mingi vastumeel söögi vastu. Näen vahepeal isegi vaeva, et päevane kaloraaž täis saada. Kõht on tühi ja valutab, kuid naljalt ikka külmkapi poole ei kipu. Mõni söök läheb, aga mingid vorstid-viinerid-võileivad ei ole just minu teema. Hommikuti on asi veelgi hullem, vägistan endale 3 blenderdatud kanamuna sisse, et mingigi kogus kaloreid saada. Kui õhtul tundub mingi asi isuäratav, siis hommikuks on sellest saanud nightmare.

Valikud: VastaOsunda
Re: Isutus
Saatis: savikass
Kuupäev: 18. November 2010, kl 15.25

Aga kuidas oleks, kui panna blenderisse rammusat jäätist, jogurtit + mõni puuvili? Võtta vahepalaks tops šokolaaditükkide ja rosinatega kohupiima.
Jah, raske on sind mõista, veel raskem nõu anda. Kui ma hakkan siin kirjutama, kui head on ahjus tehtud rammusa juustuga "soojad saiad", millest igaüks annab vähemalt 100 kcal, siis hakkavad mul sellised neelud käima, et ...
Soovitan ikka "vedelaid", samas kaloririkkaid asju, toitu sisse juua on kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Isutus
Saatis: Fik
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.02

Aga proovi jõutrenni teha, kasvata musklit - lihas kaalub ikka tunduvalt rohkem, kui pekk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Isutus
Kuupäev: 23. November 2010, kl 14.46

Fik, selleks on süüa vaja, et lihas kasvaks.
Ma teengi jõutrenni.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.