Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toitumise ja 24 tunniste valvetega seotud mureconfused smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 13.45

Olen meditsiinitöötaja ja töötan 24 tunniste valvetena ...Kuidas ma peaksin oma toidukorrad jagama ära nii, et ka järgmine päev ei kannataks sellepärast?

Nõuannete eest juba aitähh ette!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitumise ja 24 tunniste valvetega seotud mureconfused smiley
Saatis: Jänx
Kuupäev: 08. February 2011, kl 14.15

Tere! Mina söön nii nagu tavalisel päeval, ainult et kl.22-23 teen viimase söögi(tavaliselt joon teed ja söön mingi võileiva ja lohutuseks nt. moosisaia või kaks). Kuna sa kaotad ilmselt ka üleval olles veidi rohkem kaloreid siis võib päevakaloraaz ju ka veidi lõhki minna. Vahel aga teen need hilisõhtused söökide sisestamised pooleks- ehk siis panen pool kogusest tänasesse päevikusse ja pool homsesse, sest järgmise päeva ju tavaliselt magad pooles osas maha ja sööd ka seega vähem. Masendav on ju öösel üleval olla ja näljas ka veel. Ja patsientidel on ka parem, kui näljane med.töötaja nende peale ei pahandaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitumise ja 24 tunniste valvetega seotud mureconfused smiley
Saatis: savikass
Kuupäev: 08. February 2011, kl 16.01

Ma soovitaks päeva toidukorrad ära jagada 6-7 korrale ja viimasteks jätta mingeid valgulisi toite, need hoiavad mõnusalt kõhu täis. Näiteks juustupulgad on abiks, aga neid ei saa muidugi liiga palju süüa korraga, annavad kaloreid.
Ma arva, et öötöö ajal võibki rohkem süüa. Järgmine päev "magad end välja" ja seega sööd vähem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toitumise ja 24 tunniste valvetega seotud mureconfused smiley
Kuupäev: 08. February 2011, kl 19.10

Aitähh nõuannete eestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.