Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 09. February 2011, kl 07.12

Tere hommikust kallid kaasvõitlejadsmiling smiley

Olen siin ringi vaadanud ja otsinud,aga no ei leia kuskilt.Muidugi on võimalusi miljoneid,et netist leida,aga ma küsin ikkagi siit ka.
Niisiis oskab keegi soovitada head ja samas madala kaloraaźiga marjakoogi põhja.Kunagi oli kaalujälgijatel üks väga hea retsept,aga no ei leia enam.Oleks vaja nädala lõpuks üks koogike küpsetada aga tahaks ikka ise ka seda maitsta(loe:süüa).Hetkel on mul selge ainult see,et tahan teha marjadega kookieye rolling smiley
Kaunist alanud päeva kõigilesmiling smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 09. February 2011, kl 08.18

Nüüd tekkis veel üks küsimus,ei tea on see nüüd õige rubriik aga ei tahaks nii palju uusi teemasid püstitadasmiling smiley
Kas keegi teist kasutab ka toidulisandeid ja vitamiine? Kui ja,siis kuhu ja kuidas te panete neid kirja,kas üldse panete?
Jätkuvalt kaunist päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Saatis: merx333
Kuupäev: 09. February 2011, kl 12.22

Kas see kaalujälgijate oma polnud mitte munavalge-põhine? smiling smiley Otsin, äkki on retsept kuskil alles. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Saatis: merekass
Kuupäev: 09. February 2011, kl 22.30

Tahaks ka koogipõhja retsepti!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 12. February 2011, kl 11.49

kaalujälgijad kasutavad vist ainult bezeepõhja? Aga kas naiteks riisijahust vms ikka koogi moodi koogi/tordipõhja ei ole olemas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Saatis: marre
Kuupäev: 20. February 2011, kl 15.42

minu loogika ütleb, et biskviiditaignast tehtud koogipõhi on kõige madalama kalorlusega, kuna seal pole üldse võid. ainult jahu muna ja suhkur

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.22

Viimases Naistelehes on ka üks päris huvitav koogiretsept,kaalujälgijatelt siissmiling smiley
1tk-3 ühikut,kahjuks ei mäleta enam palju see kalorites on.Aga kooki ma proovin teha küllsmiling smiley
Ja kui kellelgil on soovi siis võin selle retsepti ka siia lisadaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Saatis: marre
Kuupäev: 26. February 2011, kl 07.55

ole hea lisa jah retsept! smiling smiley
aitäääh!

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 28. February 2011, kl 15.30

FIGUURISÕPRADE KOOK-VAARIKA-KOHUPIIMA-JUUSTUKOOK
•250 g jahu
•1 muna
•30 g suhkrut
•Veidi soola
•160 g väherasvast või või margaiini
•450 g sügavkülmutatud vaarikaid
•2 muna
•60 g suhkrut
•2 tl valillisuhkrut
•200 g rasvata kohupiima
•100 g 16% maitsestamat toorjuustu
•1 sidruni mahl ja koor
Sega jahu, muna,suhkur ja või,maitsesta tsipa soolaga.Lase taignal 40 min. Külmikus seista.Vooderda vorm küpsetuspaberiga,rulli tainas ja suru vormi põhja ja külgedele.Küpseta 180 kraadi juures 15 min ja lase jahtuda.Sulata ja nõruta vaarikad.Eralda munavalged kollastest.Vahusta munakollased suhkru ja vanillsuhkruga.Sega juurde kohupiim, toorjuust,sidrunimahl ja koor.Vahusta munavalged ja sega õrnalt 400 gr marjadega kohupiimakreemi sisse.Vala põhjale ja küpseta veel 40 min 200 kraadi juures.
12 tk,1 tk=3 ühikut
Selline see siis on,ei ole ise veel teinud,aga lähiajal kindlasti.Ainult,et ei mäleta enam seda punktide ja kalorite suhet,äkki keegi lisab siiathumbs up

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Madala kaloraaźiga koogipõhi
Kuupäev: 01. March 2011, kl 21.22

Nisujahu võib julgelt asendada tatrajahuga. Kes spetsiifilist maitset ei karda, saab tervislikuma koogi. Panen ka leiva sisse, mida ise küpsetan, tatrajahu. Rukkijahuga mu mehele ei maitse, on tema jaoks liiga hapu. Nisujahuga ei raatsi aga leiba ära rikkuda. Seega tatrajahu on väga hea, aga ainult eestimaine.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.