Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Pasha
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 03. April 2010, kl 09.09

Kas teie pere valmistab tavaliselt munadepühadeks pashat? Tegemist on tegelikult ju vene traditsiooniga ning ma just mõtlen, et kas hakata selle retsepti otsima või luua oma perele mingi muu traditsioon.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pasha
Saatis: ill
Kuupäev: 03. April 2010, kl 10.10

Teen ikka pashat. Leidsin www.toidutare.ee leheküljelt (pidulaud kevadpühadeks kastist) kerge "ingveri-apelsinipasha" retsepti. Tegin ilma ingverita,sest ei olnud kindel, kas ingverimaitseline meeldib. Selle retsepti põhjal võib ise kombineerida - lisada ka rosinaid või muid puuvilju. Ilmselt ei tohi palju panna või lisada sulatatud võid ca 50 g., mis teeb pasha külmas tugevamaks. Mina panin magusaineks apelsinikoortest keedetud siirupit ( võib ka lisada neid siirupis keedetud apelsinikoore tükke-sukaadi). mandlilaaste mul ka ei olnud - lisasin ca 50 gr halvaad(purustatud) - andis huvitava maitse. On alles nõrgumas kohvifiltri sees külmkapis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pasha
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 03. April 2010, kl 11.08

Aitäh, Ill, lähen piilun ka sinna lehele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pasha
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. April 2010, kl 11.26

Lapsi pole ja pole ka eriline kokkaja (mees üldse kohupiima ei söö) ja ostsin valmis Tere pasha-kohupiima kreemi. Täna lähen ja ostan veel mitu karpi, võiksingi sellest ainult toituda, niiii hea!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pasha
Saatis: erlunks
Kuupäev: 03. April 2010, kl 17.27

On jah hullult nämma, ma ka äsja avastasin smiling smiley Ja selles on ainult 5% rasva, koduses ma kujutan ette on 30%, kui ikka traditsioonilist teha...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pasha
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. April 2010, kl 07.13

Tänan, foxlife, läksin eile kohe ka seda Tere pashat otsima. Täitsa olemas oli ja tõesti väga maitsev, kuigi nagu mul mees ütles, siis marmelaaditükid, mida tema vanaema tavaliselt sinna veel lisab ning mandlid olid ikka puudu. winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.