Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
retseptid???
Saatis: ilied105
Kuupäev: 07. April 2010, kl 07.54

Hmm, tekkis siin selline küsimus , et kas siin olevaid retsepte ka näeb. Olen siin uus ja ei ole veel kõigi asjadega tutvuda jõudnud. Olen leidnud ainult nimetused aga kas need retseptid lahti ka saab teha ja neid vaadata?

Valikud: VastaOsunda
Re: retseptid???
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. April 2010, kl 08.52

Sellest on siin tegelikult päris palju kirjutatud. Ennem kui uut teemat teha, tasuks ikka foorum läbi kammida korralikultwinking smiley
Lühidalt vastus: ei, kahjuks. Näha saad vaid enda sisestatud retsepte. Hetkel veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: retseptid???
Saatis: Helen
Kuupäev: 08. April 2010, kl 01.07

foxlife, kuidas sa enda sisestatud retsepti näed, ma pole seda võimalust veel avastanud? Tore oleks kusjuures vahel järgi vaadata.

Valikud: VastaOsunda
Re: retseptid???
Kuupäev: 08. April 2010, kl 06.39

sama siin , üritasin eile aga ei nuputanud välja jah foxlife õpeta meile ka oleme lollid.Mina isiklikult olen küll jupp aega siin juba olnud aga nüüd tekkis suurem huvi, olen ise ka mõned retseptid sisestanud tahaks jälle teha sama sööki ja vaadata kui palju midagi läks aga võta näpust,näeb ainult seda kui palju kcl 100 g sisaldab.Muidugi oleks võinud paberipeal säilitada kogu loo aga mis mõte on siinsetel "RETSEPTIDEL"?

Valikud: VastaOsunda
Re: retseptid???
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. April 2010, kl 08.32

Aa, kui nii küsite, siis retsepti sisu tõesti kahjuks jääb nähtamatuks. Sain aru ja pidasin silmas seda, et kui sööd midagi oma sisestatud retsepti järgi, siis saad kogust ja kaloreid panna. Mul endal õnneks on üles kirjutatud ka vihikusse retseptid, mida siia olen lisanud.
Lisaks siin keegi tegi teema, et kuniks retseptide sisu näha pole võimalik, võib retsepti teemasse kirja panna. Ise olen ühe vist sinna isegi kirjutanud.

Aga jah, pean taaskord väljendama pahameelt, et jätkuvalt pole mingeid lubatud muudatusi ja täiendusi näha. Millal siis ometi??? Mida tõenäolisemalt ise enam siin oleku aega ei pikenda, kui see täis saab. Kurb aga tõsiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.