Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Saatis: Niika
Kuupäev: 08. April 2010, kl 15.27

Ekspressis oli täna huvitav lugu 15-16 aastaste toiutmisharjumustest - näiteks et liha ei söö, küll aga rämpstoitu. Ja osad toidukorrad päevas jäävad lihtsalt vahele.
[www.ekspress.ee]

Kuidas teie teismelised söövad ja kas ka juba dieeti pidama kipuvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 08. April 2010, kl 21.42

Vaatasin, täitsa uskumatu. selles vanuses on oluline just tervislikult toituda, mitte mingile dieedile mõelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Saatis: Tixike
Kuupäev: 08. April 2010, kl 21.55

Õnneks ei pea veel dieeti, aga jälgib mida suhu topib. Vahest rändab sinna ka rämpstoitu, aga õnneks ainult paar korda aastas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Kuupäev: 09. April 2010, kl 19.15

netis ei saa artiklit lõpuni lugeda ja paberlehte pole mulle näppu jäänud sad smiley

aga esialgse lõigu järgi võib öelda, et omal ajal (=selles vanuses) sai ka nii tehtud. vahele jäetud toidukorrad oli põhiline söök. hommikul tass kohvi, siis kooli, lõunaks 1 saiake, 4-5 ajal koju, siis tuli esimene korralik toidukord. ja kui pere õhtul sõi, siis ma ei söönud või näkitsesin veidi salatit, sest kella 8 ajal oli juba hilja ju.. pärast 6 ei sööda, noh :p
+ sai igasuguseid proteiinidieete ja muid imenippe tehtud.

ühesõnaga, minu jaoks toona tervislik toitumine = võimalikult vähe toitu ja kui, siis mingit rohelist värki. junk'i ei söönud, sedand küll.

nüüd on aega veidi möödas ka ikka. tervisliku toitumise definitsiooni olen enda jaoks ära muutnud. uskumatut pole minu meelest selles kõiges midagi. lihtsalt üks asi, millele nüüd õnneks ajakirjanduses tähelepanu pöörati. sest ega emad-isad ei tea ju. minu emps hakkas muretsema kui ühel pärastlõunal talle rääkisin, et muide, hommikul kooli ei jõudnudki, sest kukkusin enne tänaval kokku. ja mitte et ta oleks halb ema või me ei suhtleks või mida iganes, lihtsalt ta ei tulnud kunagi selle pealegi, mis äärmusesse keskkoolitüdruk oma toitumatusega minna võib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. April 2010, kl 23.49

Minul oli lapsena koolis käies vastupidi. Olin vanaema-vanaisa kasvatada. Hommikul ei saanud kodunt ennem välja, kui hommikuks oli midagi söödud. Koolis lõuna. Koolist jõudsin koju, söök laual, marss sööma! Õhtul jälle sööma. Tänu sellele oli täiskasvanueas hommikusöök mulle väga-väga pikka aega väga-väga vastukarva, suisa vastuvõtmatu. Ja ülekaal - eks see oli kõige ühissumma. Palju ja valesti söömist. Ja võimalik, et geenid?confused smiley
Seda artiklit lugesin kah. Peaks ütlema, et väga karm. Jumal tänatud, et mul ainult pojad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas teie teismelised juba dieeditavad?
Saatis: laak
Kuupäev: 13. April 2010, kl 17.35

Käin koolis, toidukorrad jäävad vahele kuna pole lihtsalt aega või toit ei maitse.
Mõned ei söö ka sellepärast, et tahetakse olla selle tüdruku moodi, kes midagi ei söö ja tänu sellele väga peenike ja ilus on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.