Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mida te ise toiduks kasvatate?
Saatis: Niika
Kuupäev: 15. April 2010, kl 10.26

Kevadel kohe tabab mind vältimatu vajadus midagi rohelist ise kasvatada. Aastaid kasvatasin esimese asjana lihtsalt märja majapidamispaberi peal salatkressi. Praegu laiutavad aknalaual roheline sibul, meliss, mugullauk ja tüümian. Ja kui sõpradele külla lähen, haaran lillede asemel hoopis ilusad rohelised maitsetaimede potikesed kaasa - teate küll Saatpalu laulu "Lilli ma ei söö" smiling smiley Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Kuupäev: 15. April 2010, kl 11.45

meie majapidamises tuleb kõik köögivili oma põllu pealt,porgand , kartul ,kaal ,kapsas, sibul , peet.Panin juba salatipotid idanema ja redised külvasin ka kasti , sealt hea võtta.Samuti külvasin kasti kapsa seemned ,lill, peakapsas, punane kapsas.No ja muidugi maitsetaimed,petersellid, tillid ja muud naljakad maitsetaimed, sel aastal panin kohe rohkem.Eelmine suvi oli nii hea võtta ikka iga toidu peale rohelist ja mis üle jäi selle hakkisin peeneks ja sügavkülma, talvel super võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Saatis: erlunks
Kuupäev: 15. April 2010, kl 12.08

Hetkel veel on minu kõige suurem peenar maitsetaimepeenar, aga see on väga dekoratiivne smiling smiley Ja kasvatan ka erinevaid salateid väikeses lavats-kasvuhoones. Ahjaa, natuke lastele ikka maasikaid ja vaarikaid ka aiaservas, no ja õunad muidugi. Tegelikult tahaks natuke porgandit ja hernest ka panna (ega see vanuse lisandumine pole ikka naljaasi), aga praegu pole veel aias kohta, kuhu panna, äkki järgmiseks aastaks saab õue rohkem korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Kuupäev: 15. April 2010, kl 14.17

Ikka päris palju- kurgid, tomatid, maasikad, herned, porgand, peet, igatsorti rohelised murud-petersell, sibul, basiilik, spinat, rabarberid muud marjad ja õunad. Ja muidugi on minu lemmikud paprikad ja Tsillid ja Jalapenodsmiling smiley Väga mõnus vürtsikas suutäis, lisaks sellel teeme ise suitsuliha ja suitsukana, suitsuparti- endale ja müügiks ka... poest ei osta selliseid asju- leiva ja saiateo jaoks ostame jahu poest ja muud seesugust, piimatooted naabritelt...

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. April 2010, kl 15.45

Kuna elan korteris, siis kasvatan vaid iseloomugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Saatis: Raxu1
Kuupäev: 29. April 2010, kl 15.04

Ma päris ise midagi ei kasvata.Vanaema juures käin abiks põllul ja siis saan talvevarud kõik sealt.
Igavesti mahe värk.

Valikud: VastaOsunda
Re: mida te ise toiduks kasvatate?
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. April 2010, kl 21.19

Minul on maitsetaimed ja lilled segamini ühes peenras ja kasvuhoones on ka koos nii maitsetaimed kui tomatid.

Täna panin maha punase tippsibula ja samasse ka suvelillede segau(saialill, kress,rukkilill,kipslill)
Käharpetersell on lillepeenras väga dekoratiivne.
Veel panin maha naeri. Mulle maitseb naeris rohkem kui kaalikas.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.