Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
mahlapress ja mahl
Saatis: nikita
Kuupäev: 05. April 2011, kl 13.25

Palun jagage kogemusi mahlapressi kasutamisel. Mõtlen, et oleks nii hea värsket pressitud mahla juua, millestiganes tehtud, puuviljadest, köögiviljadest, juurviljadest...Ostma esimese hooga ei jookse, sest on väike kahtlus, et kasutan mõned korrad suurest vaimustusest ja siis ta jääb seisma. Uurikski siis teiste käest, et kas ja kui palju kasutate, kas viitsite kasutada jne Ja millist pressi soovitate, mis need näitajad peaksid olema...Ja muidugi, kui kellelgi on äkki tahtmine oma mahlapressi maha müüa, siis võib ka teada anda...Ja veel parem oleks kui keegi tahaks mulle kasutada anda nädalaks-paariks, et aimu saada, kas on mõtet päris oma soetadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: mahlapress ja mahl
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. April 2011, kl 18.32

Tere

Minul on mahlapress,armastan mahlasid ja lapsed kinkisid mulle.
Muidu kasutasin tihti,kuid selle kuu aja jooksul pole kasutanud,sest vee joomisega tekkis mure ja mahl,tee,kohvi ei lähe vee joomise alla
Kuid mina lasin kõike läbi ja püreest valmistasin toitu
juurikatest tegin püreesuppe,kotlette ja puuviljadest tegin,kas küpsetisi või tarretistsmiling bouncing smileycool smiley
nii,et arvan,et see on võimalus toidulauda muuta

Valikud: VastaOsunda
Re: mahlapress ja mahl
Saatis: Loona
Kuupäev: 05. April 2011, kl 19.38

Kiidan! Kasutan tihti sügisepoole, kui juurikaid on rohkesti ja muid puuviljugi. Samuti kasutan ära kuivema massi. Peet, porgand, kapsas - neist olen kotlette teinud, kartulipudrule lisanud jne. Lihtsalt kasutasin fantaasiat. Ah jaa, porgandit kuivatasin ka , talvel hea supi sisse puistata. Soovitan, kui oled tegutseja.

Valikud: VastaOsunda
Re: mahlapress ja mahl
Kuupäev: 03. May 2011, kl 21.38

Kasutan pea iga päev. Hommikul on ainevahetuse ergutamiseks kasulik võtta üks ''tervisenaps'', mis koosneb greibist, sidrunist ingverist ja tl. täiest oliivõlist.
Mahlamasina puudus on puhastamine, kuid pintsliga saab töö tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: mahlapress ja mahl
Kuupäev: 22. July 2011, kl 22.13

Mulle ka väga meeldib. Teen tihedalt õhtuti porgandi-peedimahla, mis annab mulle palju vitamiine ja rauda mida vajan. Suvel aitab nahka ka kaitsta päikese eest ning talvel lisab jumet! Peet ja porgand on poes odavad ja saadaval ka talvel niiet.. selle jaoks ideaalne.
Puhastamine on tõesti natukene raskem teema, kuid kui kohe peale mahla valmistamist ära teha siis ei ole probleemi. Igatahes soovitan!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.