Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kasemahl
Saatis: mulder
Kuupäev: 18. April 2010, kl 14.45

Kas keegi oskab öelda palju kasemahlas midagi on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: Memee
Kuupäev: 18. April 2010, kl 20.02

Ma olen poes ka näinud pakiga müügil kasemahla, eks sealt paki pealt saab kontrollida, kuigi küllap see ikka varieerub ka omajagu. Ilmselt ta muud ei sisalda kui süsivesikuid. Netist leidsin ühe Ukraina tootja kasemahla kohta andmed, vaadata saab siit: [grotezo.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2010, kl 08.16

Mida head see kasemahl meie organismile üldse pakub? Pole kunagi seda joonud ega tea selles väärtusest suurt midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: savikass
Kuupäev: 21. April 2010, kl 09.54

Kasemahl sisaldab kasulikke aineid kindlasti aga seda soovitatakse juua ka neil, kel tekib allergia kaskede õitsemise ajal, see ennetavat ja leevendavat allergiat. Mina sel aastal igatahes proovin. Tellisin endale Tagurpidi lavkast neli liitrit kasemahla ja joon nüüd seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: erlunks
Kuupäev: 21. April 2010, kl 10.14

ma arvaks, et poes müüdavat kasemahla on kontsentreeritud ja kaloraaž ei ole oma kasest lastuga sama päris. Ma pole küll poest pakiga kunagi ostnud ja ei tea ka palju selle toiteväärtus on, enda kasemahl tundub küll nagu väga kergelt maitsestatud vesi ja tarbimegi vee asemel joogiks, kirja eraldi ei pane... nagunii pärast tuleb välja, et on hull kaloripomm grinning smiley
Lisaks sellest saadavatele kasulikele vitamiinidele on kasemahlal vett väljutav toime, seda ütleb isiklik perepraktika, ei tea, kas ka teadus kinnitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: Memee
Kuupäev: 21. April 2010, kl 21.29

Minu ema kaanis ka kasemahla nagu pöörane, et vett väljutav, sada miljonit kasulikku vitamiini jne. Pärast olid jalad ja nägu kaks päeva turses. Tegime sellest järelduse, et mingi allergia - kunagi varem olevat ka hakanud kasevihtu tehes neerude kandist valutama. Imestasin, et tõesti on ka selline allergia olemas. Aga ju vist pole asja, millele ei võiks allergiline olla, kui mõned on tavalisele veelegi allergilised.

Poes müüdava kasemahla osas: eks need, kes on tõelised kasemahlafanaatikud, peaksid proovima - küllap see on aru saada, kui on kontsentreeritud või midagi lisatud, nt on tavapärasest intensiivsema maitsega vms. Samas on ilmselt üleüldse iga konkreetse kase mahl natuke isemoodi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kasemahl
Saatis: eveka
Kuupäev: 23. April 2010, kl 16.56

Mina olen iga-aastane kasemahlafänn. Võtan seda oma kodukaselt. Joon kaevuvee asemel. Minul peletab ta kevadväsimust ja teeb reipamaks. 99% on vesi ja 1% suhkruid. Veel on kasemahlas kasulikke mineraalaineid ja vitamiine. Ta on verd, põit ja neere puhastav.

Huvi korral loe lisaks : www.javar.ee/kasemahl.htm, grotezo.ee/blog/2009/4/17/kasemahl, www.liivati.ee/kasemahl2.html

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.