Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kõik toiduküljed on umbrohuretsepte täis sad smiley
Saatis: Niika
Kuupäev: 28. April 2010, kl 20.58

Ehh, juba eelmine aasta, kui masu oli alles värske, olid kõik naisteajakirjade ja koduajakirjade küljed umbrohuretsepte täis - naadisupp nii ja võilillesalat naa. Algul küll torsitasin ja mõtlesin, et no mida. Aga siis ükskord sõbranna pakkus naadisuppi - maitses nagu ema tehtud oblikasupp. Siis katsetasin ise tavalise hanemaltsaga, mis pidi edukalt spinatit asendama. Seda panin, tõsi küll, lasenje sisse teiste asjade vahele ja perele ei iitsatanudki. Nad ei saand arugi, et ma neile umbrohtu salaja sisestasin. Aga sellega on miniu katsetused selles vallas ka lõppenud. Ja nüüd kevadel jälle - ükskõik mis ajakirja avad - jälle see naadisupi trall hakkab peale.
Kuidas teil selle päris-umbrohu söömisega on? Noh, mõni nimetab igasugust lehtsalatit umbrohuks, ma siin seda ei pea silmas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõik toiduküljed on umbrohuretsepte täis sad smiley
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 29. April 2010, kl 09.36

smiling smiley vanaema tehtud nõgesesupp on küll üle prahi. Seda ootan igal kevadel ning hea meelega sööks ka muul ajal, kuid siis pole lihtsalt neid värskeid nõgeseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõik toiduküljed on umbrohuretsepte täis sad smiley
Saatis: Raxu1
Kuupäev: 29. April 2010, kl 14.48

Mina kasutan nõgeseid tee tegemiseks ei rohkemaks. Ja muud umbrohtu ma ka ei söö.taimeteedest mulle piisabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kõik toiduküljed on umbrohuretsepte täis sad smiley
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 29. April 2010, kl 22.18

Aga kuidas tuleb nõgese suppi teha- teeks ise ka heameelega, aga ma kahjuks ei oska aimata, kuidas seda nii teha, et see tõesti hea oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõik toiduküljed on umbrohuretsepte täis sad smiley
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. April 2010, kl 21.13

Pane neti sisse nõgesesupp ja tulevadki retseptid.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.