Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Hesburgeri WRAP
Saatis: maie
Kuupäev: 04. May 2010, kl 06.56

Soovin lisada Hesburgeri kana-wrap, aga ei õnnestunud. Kas keegi saab aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. May 2010, kl 08.50

Miks ei õnnestunud?
Tuleb välja, et ega Sul sellest kasu pole, kui keegi teine lisab, sest siis Sa ise seda ei näe.

Kaaluabi võiks selle asja juba toimima saada, et kui keegi midagi lisab, näevad seda kõik. Muidu on siis pärast mitu Hesburgeri Wrappi ja Moskva vorsti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Saatis: Christy
Kuupäev: 04. May 2010, kl 20.31

oot oot kui mina mingi toiduane lisan, et kõigil lihtsam oleks, siis teised seda ei näegi? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Saatis: erlunks
Kuupäev: 04. May 2010, kl 20.34

see on osade kasutajate probleem, kõigil seda ei esine, ei tea, mis värk sellega on...

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Kuupäev: 04. May 2010, kl 21.13

mina hakkasin eile moskva konservvorsti nägema, seda mis teised olid lisanud ja kuna ma ka ise sain googles selle lõpuks lisatud, siis on see nüüd topelt....... kui keegi siin midagi lisab toiduaineid juurde, võiksite blogis ära mainida nime, mida lisasite, siis saaksime kontrollida, kas me nüüd ikka näeme seda, ............need, kes muidu siin vahepeal ei näinud.............segane värk, aga kes jagab asja, millest jutt.............saab aru.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Saatis: Niika
Kuupäev: 05. May 2010, kl 08.34

Tegelikult peaks minuteada olema nii, et enne kui teised seda toiduainet ka nägema hakkavad, peab toimetus olema selle üle kontrollinud ja kinnitanud - et kõik oleks õigesti ja normikohane. Ja toimetus teeb mis jõuab - me oleme väga usinad toitude lisajad olnud smiling smiley Nii et väike ajalõtk on esialgu sees sellel, millal keegi asja sisestab ja millal see kõigile teistele nähtavaks muutub. Toimetus kannab hoolt ka selle eest, et kahte erinevate andmetega Moskva vorsti andmebaasi ei satuks, vaid ühtlustab andmed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Hesburgeri WRAP
Saatis: maie
Kuupäev: 05. May 2010, kl 09.16

Äitäh, kellele iganes aga kana-wrap on kenasti valikutes olemas. Näib, et koostöös peitub jõud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.