Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
paluks abi toiduaine lisamisel
Saatis: siisulik
Kuupäev: 18. May 2010, kl 07.37

Miks ma ei saa enam lisada uusi toiduaineid? mida ma sisestamisel valesti teen.kirjutan ju toidu nime mida tahan lisada,märgin ära katekooria,aga muid andmeid( valk,süsivesikud jne.)ta lisada ei lase MIKS?

Valikud: VastaOsunda
Re: paluks abi toiduaine lisamisel
Saatis: visionx
Kuupäev: 18. May 2010, kl 08.27

need lahtrid ei lähe aktiivseks aga lisada laseb kui sellel klikid, proovi uuestismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: paluks abi toiduaine lisamisel
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. May 2010, kl 12.41

Mul on paar päeva olnud samuti probleem toiduaine sisestamisega. Ei lase lisada, ütleb et selle nimega toit on juba olemas. Aga otsing ei anna midagi. Jutt on Rakvere tootest, Viru sink.

Valikud: VastaOsunda
Re: paluks abi toiduaine lisamisel
Saatis: vanaema
Kuupäev: 31. May 2010, kl 07.48

sama probleem. ja mida teha?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: paluks abi toiduaine lisamisel
Kuupäev: 04. June 2010, kl 16.14

Sisestasin retsepti ja kogused. Aga kui oma toidupäevikusse tahtsin kanda on seal kcal 0 ! Ok- küllap on asi selles, et moderaator kontrollib retsepti jne. Aga kaua ta seda teeb? Ma ju ei oska oma päeva arvestada kui pole kohe kasutatud kcal näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: paluks abi toiduaine lisamisel
Saatis: Marihhen
Kuupäev: 09. June 2010, kl 14.36

Minul on selline mure, et tahtsin sisestada uut toitu aga siis lööb ette, et sellise nimega toiduaine on juba olemas. Kui aga otsin seda toiduainet, siis ma seda küll ei leia confused smiley

Toiduaine: Singi-juustubatoon, Mamma
Energia: 272 kcal
Valgud: 8,5 g
Süsivesikud: 24 g
Rasvad: 16 g
Kogus: 1 tk = 190 g

(kirjutasin toitainete sisalduse ka igaks juhuks smiling smiley )

Kas asi võib olla selles, et äkki keegi on selle viimasel ajal sisestanud aga moderaator kontrollib seda sisestust ja siis ma ei saa seda hetkel päevikusse märkida? Imestan, et seda siin tegelikult juba varem ei ole olnud, sest päris paljud Mamma tooted on olemas.

Äkki oskab keegi mind aidata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.