Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 21. March 2012, kl 21.57

LittleBanana kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sorry, armas tupsu36 .. ma teisi menüüsid ei
> lugenud praegu peale esimese, aga minu arust on
> see esimenegi jabur ja sa oled kas šokolaadi
> sõltlane (kui ei suuda dieedi ajaksgi sellest
> loobuda) või nõrga iseloomuga. Vabandan, aga
> selline mulje jääb.


Selgitud Littlebanana - ülal toodud menüüd ei ole minu menüüd vaid need on teiste poolt kokku korjatud ja mina lihtsalt heast tahtest lõin selle teema "Tasakaalus olevad menüüd" , kuna foorumist jooksis pidevalt läbi teema, kas keegi võiks panna näidismenüüd ülesse.

Sorry - aga süüdistus oli nüüd küll väga valel aadressil.

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - ntäidised
Saatis: syrts1
Kuupäev: 25. April 2012, kl 15.53

Mul sama jama ..valke tuleb niipalju ja süsivesikuid jääb puudu :-D

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: mari_
Kuupäev: 09. January 2013, kl 20.42

Olen alles uus liituja. Ei saa kuidagi oma menüüsid tasakaalu. Tuleb välja et ma söön väga vähe rasva ja süsivesikuid ka jääb alati puudu, see eest valku söön 3 korda rohkem kui vaja. Enda arust söön liha väga vähe. Valku tuleb ikka igast toiduainest mis söön. Täna näiteks oasalat singiga ( oad valgupomm), õhtul roheline salat kanafileega ( jälle valku üle normi). Rasva ei saa aga kuskilt. Kuigi tarvitasin oliiviõli, ja võileivale panen päris võid ja piim ja jogurt mida tarvitan ona ka rammusad.
Kust saada nö ideaalmenüüd näidiseks et selle põhjal vt et kuidas toitumist tasakaalu saada?
Ja õhtul söön muiudgi ka alati üle normi, hommikul ja lõuna ajal söön enda arust ikka k´õbasti kuid kogu aeg 100 kckal vähem. Õhtul see eest läheb alati üle normi kuigi söön enda arust jube vähesmiling smiley Vahepalad on ka mul alla poole normi, lihtsalt ei ole isu vahepeal.

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: Ann155
Kuupäev: 03. April 2013, kl 11.38

Tere,

Lisan ka omalt poolt ühe tasakaalumenüü. Siin tegelikult kõik söögikorrad tasakaalus, nii et võib kasutada ka eraldi smiling smiley Tegemist 1650 kcal päevanormiga.

Hommikusöök

Kohuke Tere Classic mustika glasuurkohuke 43 g 142 kcal

Margariin, 39,5%, Delma Extra, võimaitseline 15 g 55 kcal

Kaerahelbed nisukliidega, Nordic 40 g 144 kcal


Lõunasöök

Õun, värske 100 g 59 kcal

Võikala 80 g 192 kcal

Või 80%, Taluvõi Põltsamaa Meierei, Estover 5 g 36 kcal

Leib, Fazeri Must leib, Fazer 30 g 68 kcal

Risoto seentega 170 g 221 kcal


Õhtusöök

Krabipulgad 100 g 131 kcal

Apelsin 200 g 102 kcal

Kuumsuitsu lõhe, lõigud, (Saksa) 50 g 140 kcal

Avokaado 75 g 120 kcal

Kurk 100 g 14 kcal

Tomat 100 g 20 kcal


Vahepala

Šokolaad, Dumle snacks, Fazer 40 g 190 kcal ( võib asendada nt Kohukesega, mis samuti tasakaalus ja annab veidi vähem kaloreid).

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: Ann155
Kuupäev: 03. April 2013, kl 11.52

Veel: vaatasin, et paljudel on mure sellega, et rasva ja süsivesikuid jääb puudu. Süsivesikuid saab väga hästi ilma valgu ja rasvata nt banaanist, apelsinist ja ilmselt ka teistest puuviljadest.
Rasvapuuduses aitab nt 20 g oliiviõli värske salati sisse või võisilm hommikupudrus. Avokaado on ka suhteliselt rasva- ja kalorirohke,

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Kuupäev: 24. April 2013, kl 14.46

Ma vaidleks veidi vastu, et hommikuks šokolaadi süüa.

Ise olen proovinud igasugu nippe, et kaalu langetada. Toitumine on väga tähtis osa selles, sellest olen aru saanud. Aga käisin ka ilusalongis, kus pakutakse kaalulangetamist. Hinnad on odavad. Tallinna kaubamajas. www.istuudio.ee nemad annavad ka toitumisnõu, selliseid põhiteadmisi.

5 nädalat ja kadus 9kg ära. Täiesti uskumatu. Nüüd, kui loen siit neid muid postitusi ja hädasid, siis tuleb nutt kurku, miks ma enne sellisest variandist polnud kuulnud. Kui keegi soovib tutvuda, siis koduleht neil www.istuudio.ee Eriti enne suve siin oleks hea kas või paar korda käia, saab kohe ilusaks..ka nr: 56209465 saab antud teenust. Proovige järelesmiling smiley ma kaalun nüüd 57 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: S75
Kuupäev: 31. August 2013, kl 19.54

Kes siin kommenteeris, et 6htuks viil leiba ja brokkoli tükk, siis... Need on sisestatud AINED, mitte menüüd. Kui keegi viitsib, siis kirjutada, mis imehead toitu nad tegid ja all need ained, mida kalkulaatrosse sisestas, siis näeb maitsvam välja ja on rohkem abiks.

Minu puhul, kes ma olen varem Kaalujälgijates kuidagi harjunud 6li palju vähem tarbima (umbes 3 tl päevas v6i paar pählit vms selle asemel), siis v6ttis aega, et rasvu paika saada. Näiteks pannil värskeid köögivilju praadides (suvik6rvits, baklazhaan, brokkoli tükid, subulad), saab hoopis 2 sl 6liga ja tiba veega m6nusa eine, mis t6esti toidab tänu sellele rasvale üllatavalt kauaks ja kes maitsestada oskab, siis teab, et see on imehea. Samuti hommikupudru sisse pähklid ja peale 6li v6i v6i jne. Mina suur singi- ja lihasööja ei ole, küll aga maitsevad piimatooted ja m6ne teooria kohaselt on need isegi head seedimisele, just rasvade seedimisele v6i blokeerivat isegi rasvade imendumist, väljuvad kehast--- noh, kes teab! Minu puhul lahjad piimatooted nagu pett ja vaehl salatisse Feta juust, on m6nus, aga siinsete normide kohaselt läheb kiiresti üle normi.

Jah, et l6ppkokkuv6ttes mul läks asi siin paika, kui hakaksin tegema oma lemmikuid köögiviljapaanniroogasid rohekma 6liga ja valke pole raske täis süüa...

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: Liidia
Kuupäev: 03. April 2014, kl 14.27

Energiajook, Hustler 500 g 245 kcal

tühjad kal

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Saatis: Mailike
Kuupäev: 10. July 2014, kl 11.26

Hommikusöök 477 kcal
Suitsusink, sealiha 3 viil 45 g- 63 kcal
Juust 30%, Võru juust, Havart, Valio 3 viil 45 g- 171 kcal
Leib, Must Jassi seemneleib, Eesti Pagar 2 viil 30 g- 240 kcal
Hapukurk 30 g- 3 kcal

Lõunasöök 464 kcal
Kanafilee, nahata 200 g- 232 kcal
Pruun riis, Bosto 60 g- 202 kcal
Köögiviljasegu, Porgand, lillkapsas, brokkoli, Härmavili 130 g- 29 kcal


Õhtusöök 401 kcal
Hapukurk 30 g- 3 kcal
Jogurt, 7% 3 spl 45 g- 58 kcal
Majonees 50%, Provansaal, Tarplani Kaubanduse 1 spl 15 g- 71 kcal
Kartul, keedetud, kooreta 175 g- 134 kcal
Paneeritud heigifilee, Esva 85 g- 132 kcal


Vahepala 100 kcal
Kompvek, Komeet, Kalev 2 tk 20 g- 100 kcal


Füüsiline aktiivsus -246 kcal
Jalgrattasõit, kerge, 16-20 km/h 35 min -246 kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: TASAKAALUS OLEVAD PÄEVAMENÜÜD - näidised
Kuupäev: 08. June 2015, kl 16.46

Tere koigile!

Kas keegi oskab aidata tasakaalustatud menyy tegemisel? Mureks see et piima, muna ja jahutooteid (valja arvatud kaerahelbed) ma syya ei saa...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.