Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Ei saa retsepte sisestada
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 00.30

Retsepti sisestades tuleb ette teade, et e-mail on vigane. Mis pagana email, seal pole sellist lahtritki?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: Kiilakas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 02.16

Sain, sisestasin uuesti ja enam ei küsi aga kummaline ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada - KAALUABI APPPPPPII !!
Saatis: merekass
Kuupäev: 11. December 2011, kl 17.31

Mina ka ei saa, ja see hakkab juba ära viskama! Eelmisest korrast on meeles, et 20 korda ei saanud retsepti kirja panna ja siis äkki hakkas saama: ???
Kui ma olen maksnud teenuse eest siis ma ka tahan seda saada. Kas te teate, kui palju aega ja energiat nõuab see sisestamine jälle otsast peale ja otsast peale, ilma tulemuseta?

KAALUABI - kas teil on võimalus tegeleda retseptide sisestamise teemaga ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Kuupäev: 03. January 2012, kl 21.16

Sama teema ka minul, loobusin juba aga tahaks ikka sisestada kui vajadus tekib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: veenus1
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.40

olen korduvakt proovinud toiduainet sisestada aga ikka ei saa. toiteväärtuse lisamine ei ole aktiveeritud!!! palun appi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Kuupäev: 19. February 2012, kl 00.16

See ajab ikka väga närvi, kui oled pika retsepti kirja pannud ja seda mitmel korral,eri päevadel aga ikka räägib vigasest e-mailist.Siin on nigi väha korralikke retsepte ja toiduaineid,kui soovin neid lisada siis pole võimalik.Tehke see jama korda-KAALUABI!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: nikita99
Kuupäev: 13. March 2012, kl 18.23

väga kummaline teil jah see retsepti teema... ma ei saa aru... millal te need sisestatud retseptid üle vaatate?... ei saa oma lisatud retseptidele ligi???? '

Veel üks asi: Seal rubriigis, kus on RETSEPTID, võiks ka olla kiirotsingu mootor.. kui endale midagi menüüsse otsida.. siis ei viitsi küll mitut sadant lehte läbi käija...?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: nikita99
Kuupäev: 13. March 2012, kl 18.42

..........................................

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: efka29
Kuupäev: 21. March 2012, kl 11.06

minul sama teema ei saa retsepti sisestada. pagan see asi on päris jama. söön palju selliseid asju mida siin polegi. tahaks neid siia panna aga ei saa kuidagi.
KAALUABI- tehke see asi korda,

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. March 2012, kl 20.09

Püüdsin ka sisestada uut retsepti ja kui oli kõik valmis andis teate, et vigane e-mail.

Täitsa arusaamatu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: Muriel
Kuupäev: 23. October 2012, kl 19.58

tahtsin retsepti ka sisestada ja andiss sama teate, et email vigane!!!
2X proovisin ja siis lõin käega.
oleks veel mingi tasuta asi aga maksan et siin olla ja siis ei saa kasutada???
Nagu näha probleem eksisteerib juba kaua aga midagi pole muutunud??

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: Abikal
Kuupäev: 23. October 2012, kl 21.25

Kummaline küll,et siin neid appihüüdeid hüütakse juba aasta,kuid tulemus on ikka sama.Mina ka püüdsin uustulnukana omalt poolt imehea peedikreemi(võileiva määre)retsepti kirja panna,kuid....Kui olin paar korda kogu retsepti kirjeldanud ja tulemus oli ikka jätkuvalt suur null,siis lõin käega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: koiott
Kuupäev: 28. November 2012, kl 07.01

Mina sain abi sellest, kui hakkasin retsepti sisestama päeviku alt, mitte retseptide alt. Äkki on kellelegi teisele ka see info abiks. Tundub, et kaaluabi ainuke töö on rahvalt pappi kokku krabada, keskkonna arendamine ja klientidele vastamine sinna alla vist ei kuulu angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: Muriel
Kuupäev: 09. December 2012, kl 18.39

Ma olen nii vihane...grrrr. Just proovisin sisestada nii päeviku kui retseptide rubriigi alt ja JÄLLE ei õnnestunud. Täpsemalt, mitte JÄLLE vaid MITTE KUNAGI pole õnnestunud siin retsepti sisestada.
Kusjuures otsingu funktioon retseptides on täiest alla arvestust. Mingi amatööride klubi siin koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. December 2012, kl 19.41

Proovisin ka üle pika aja ja tulemus ikka endine. Tundub, et siin ei muutu midagi. Kahjusad smiley Ma ise arvan, et nüüd saadan meili sinna abi@ kaaluabi.ee. Vaatan, mis siis tulemuseks on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Saatis: ketur
Kuupäev: 20. March 2013, kl 18.19

Mina alles uus siin. Või noh, õigemini pole aktiivne kasutaja olnud. Nüüd otsustasin uuesti proovida, aga sattusin teie kirju lugema siin ja vaikne nördimus tuli peale. Loodan, et praeguseks on asi ikka kuidagimoodi lahenenud. Kuid... soovisin lisada siia Triinu rukkileiba uue toiduainena, ütles, et toode juba olemas. OK, äkki jäi siis kahe silma vahele, mõtlesin. Hakkasin otsima ja mida pole, seda pole. Proovisin mitu korda, ikka sama vastus- toode olemas. Ometigi ei leia seda toodet mitte kuidagi otsides. Äkki on see ka minu kui algaja viga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Kuupäev: 23. March 2013, kl 16.38

mina ka veel päris algaja ja hädas sisestmisega

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Kuupäev: 16. April 2013, kl 09.57

Mul oli ka mitmel korral probleeme, aga leidsin vea (seekord küll endapoolne, vb eelnevalt sama asi olnud). Ühesõnaga mul oli 1 toiduaine lihtsalt kogusena pandud ja nimetus puudus, kustutasin selle ära ja lisasin uuesti ning voilaa, läbi läks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Ei saa retsepte sisestada
Kuupäev: 01. July 2014, kl 14.40

Kuidas oma sisestatud retsepti muuta saab??

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.