Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
sunnitud halba toitu sööma
Saatis: Niika
Kuupäev: 10. June 2010, kl 11.10

Eks ma olen muidugi vahel peps ka oma söögiisudega ja armastan hästi tehtud toitu. Vahel aga lihtsalt tuleb häda sunnil halba sööki süüa. Näiteks käisin pool aastat ühel koolitusel, kus toituda tuli ühel päeval nädalas suhteliselt nigelas kohalikus söökas, mujale minna polnud lõunapausi ajal võimalik. Alati oli juba ette paha tuju, et mingit nõmedust tuleb süüa. Hiljuti olin kolm päeva jutti ühel aianduslaadal, sealgi oli võimalik süüa vaid mitu tundi kuumal raual seisnud friikaid või ahjukartuleid šašlõki või grill-lihaga, lisandiks vesised ja kohati ikka veel sügavkülmunud lödised köögiliviljad. Ja ärge öelge, et ärgu ma siis valigu seda halba toitu - päeva lõpuks on kõht ikka tühi ja süüa tahaks. ja muud pole valida.
Kas teid ka sellised olukorrad kimbutavad ja mis te siis teete?

Valikud: VastaOsunda
Re: sunnitud halba toitu sööma
Saatis: Tobuke
Kuupäev: 10. June 2010, kl 11.25

Minul tihti sama probleem. Välisüritustel pakutakse ainult rasvaseid ja mittemaitsvaid sööke. Lahendus? V6tan alati ise söögi kaasa. Kui v6imalik, siis teen enne v6ileibu kaasa, keedan paar muna, koorin m6ned porgandid. Eks m6ni vaatab v6ibolla imelikult, et väljas inimeste keskel keedetud muna söön, aga mis seal ikka! winking smiley
Kui söögitegemise v6imalust ei ole, siis sobivad alati pähklid! Kotike mandleid kaasa ja muud pole vajagi. Väga hea valik on ka näiteks kalakonserv. Siis on ainult kahvlit ning näiteks leiba (v6i näkileiba) k6rvale vaja. K6ik need toiduained säilivad hästi, on tervislikud ning täidavad hästi k6htu. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: sunnitud halba toitu sööma
Saatis: kalle
Kuupäev: 11. June 2010, kl 15.43

Keegi ei sunni ju sööma toitu, mis ei maitse. Nopi head palad välja kui valikut pole või võta oma söögipoolis kaasa

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.