Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: Fabiola
Kuupäev: 25. June 2010, kl 05.28

Missugust leiba/saia eelistada? Pean silmas, et annaks vähem kaloreid ... Kas täisteraleib on hea valik? Mida teie sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. June 2010, kl 08.10

Ise olen põhimõtteliselt saia ära jätnud ja söön ainult täisteraleiba. Kas selles just kõige vähem kaloreid on aga oma täisteralisuse poolest kindlasti parim valik, arvestades kasvõi seedimist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: Panda
Kuupäev: 25. June 2010, kl 09.48

Kõige parem ja maitsvam on enda küpsetatud, eriti seemnete ja rosinatega - mmmsmiling smiley Ilma pärmita ja nisujahuta.
Aga kui juhtun poest ostma, siis valin tavaliselt 100% rukkijahust leiva ja vaatan sealjuures, et ei oleks sisse topitud igasuguseid lisaaineid. Teraleivad ja seemneleivad on ka väga head, nende puhul pigistan mõnikord silma kinni nisujahu suhtes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: jutakiis
Kuupäev: 14. September 2010, kl 11.11

Mina toitusin ka vahepeal ainult täisteraleivast, kuni ühel päeval sellest nii kõrini sai. Nüüd söön näkileiba, lahjat. Kui ma vahel patustada tahan ja leiva - saia riiuli ees seisan,et saia the finger smiley osta, käib mul kananahk üle ihu kui mu pilk täisteraleival peatub. grinning smiley Ja siis tavaliselt eiosta ma saia kah hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: kessu666
Kuupäev: 30. October 2010, kl 14.04

Mina olen ostnud Rehe rukkileiba, viil on 70cal. See on 100% rukkitoode, ei mingit nisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. October 2010, kl 16.30

Enam poest leiba ei osta. Teen ise ja ainult rukkijahust. Juuretisega. Palju parem kui poe leibwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Saatis: mutike
Kuupäev: 11. November 2010, kl 13.11

Mina söön Fazeri musta seemneleiba. Üldiselt ma väga suur leiva/saia sööja pole, seega see seemneleib tundub mulle mõistlik valik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Missugust leiba/ saia süüa?
Kuupäev: 02. February 2011, kl 13.19

Mina ostan neid Fazeri küpsetisi, mida poodides kohapeal tehakse: ahju sepik, rukkikliipäts, seemnesepik jms. Need on maitsvad ja seemned on kasulikud ka.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.