Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kapsas?
Saatis: rinsu
Kuupäev: 07. July 2010, kl 09.05

Millisest kapsast või mingist salatilisest teha rohelist salatit? Seni olen varajasest kapsast salatit teinud (kurgi-tomati-sibula-majoneesi jms), aga varajane kapsas pole enam nii hea krõmps- hakkab veidi puiseks minema. Olen ka jääsalatit kasutanud, aga see ka ei isuta kuidagi. Nüüd otsingi aseainet- millest siis salatipõhi kokku keerata? Äkki kellelgi on mingi eriti hea kapsas/salat mida tema kasutab?

Valikud: VastaOsunda
Re: kapsas?
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.29

vaata niika poolt täna postitatud salatilingile :-)

isiklikust meeldivusest: mulle meeldin lambasalat ehk põldkännak, aga see on selline kevadisem/sügisesem variant - kuumaga läheb ruttu õitsema ja kibedaks, muidu on hea ja mahe. kas poes on - ei tea.
törts rukkolat annab kah hästi mõnusa nüansi, aga paljast rukkolat küll ei vitsutaks. pigem lisan seda liha/kala-majoneesi vms "gurmeesalatile".

minu praeguse hetke salatid on peamiselt tomatipõhised, aga hakkab vaikselt ära tüütama - nii et - nopiks isegi põnevaid soovitusi! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kapsas?
Kuupäev: 07. July 2010, kl 12.31

vana hea lehtsalat meenus äkki... peaks ema kasvuhoonet revideerima grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kapsas?
Saatis: mummi
Kuupäev: 07. July 2010, kl 13.05

Hea salati saab kapsas tilliga ja peale vesi+äädikas +pisut suhkrut+veidi hapukoort. Kapsas läheb pehmeks pisut tampides. Tilli palju panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: kapsas?
Saatis: ylleke
Kuupäev: 23. July 2010, kl 10.32

Jääsalat on hea thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kapsas?
Saatis: merygery
Kuupäev: 11. August 2010, kl 12.09

Olen yllekesega nõus...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.