Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Mida süüa vahepalaks?
Saatis: Kess
Kuupäev: 04. February 2010, kl 17.20

Et siis mida süüa õhtuseks vahepalaks 180 kcal ulatuses? Mõistus on täiesti otsaseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: kalle
Kuupäev: 04. February 2010, kl 21.10

midagi mis annab vähe kaloreid ja tasakaalustab toitumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: pirru
Kuupäev: 05. February 2010, kl 09.54

Vahepalad võivad minu arusaama järgi olla järgmised:

-2 noort porgandit, värsket kapsast, 1 tl õli, 1 viil sepikut, 1 viil melonit. Riivi porgand ja kapsas, lisa õli ja maitsesta. Söö koos sepikuga. Magustoiduks melon.

-2 õhukest näkileiba või riisileivakest, 2tl keedist, 1 tass puuviljateed.

-1 pirn või 150g melonit.

-1 väike banaan, 200 ml piima. Püreeri banaan ja lisa piim.

- 1/2 pirni ja peotäis marju, 2sl jogurtit. Tükelda pirn, lisa marjad ja jogurt.

-2 õhukest näkileiba, 2tl väherasvast sulatatud juustu, tomati ja kurgiviile, 1tass teed, 1tl meega.

-150ml piima, 2tl kakaopulbrit, 1tl suhkrut, 1 viil täisterasaia. Valmista kakao ja söö koos röstitud saiaga

Vot sellised vahepalad siis näiteks

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: godzionu
Kuupäev: 05. February 2010, kl 16.48

igasugu juur-ja puuvilju võib alati süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: Rebane
Kuupäev: 06. February 2010, kl 09.37

joo naturaalset musta kohvi piimaga (piima ainult pisut). pole palju kaloreid aga väga hästi võtab närimisele tahtmist ära

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: godzionu
Kuupäev: 06. February 2010, kl 10.51

sama hästi täidab tomatimahla joomine kõhtu. ei anna palju kaloreid ja tunne on, et kõht on täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 19. February 2010, kl 15.21

täpselt minu mõte. joon tomatimahla hulgismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 19. February 2010, kl 18.58

Kuivatatud aprikoosid

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: savikass
Kuupäev: 19. February 2010, kl 23.39

Mina sööks kaks viilu leiba keedumunaga ja natuke banaani.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: elka
Kuupäev: 20. February 2010, kl 17.56

mina avastasin et mikrouunis annab ahjuõuna teha,eriti kui tahad midagi magusat,täitsa hea vahepalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 20. February 2010, kl 18.25

Õun(ad) ja müslibatoon - neid on hea kotti pista ja kaasas kanda

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: erlunks
Kuupäev: 18. March 2010, kl 15.45

mul magus üldse kõhtu ei täida, porgand jms on ka ikka rohkem magusa alla kuuluv, mitte päris toit, see vist on tüüpiline meeste mure grinning smiley
Avastasin röstleivad küüslauguga (kui just pole selline töö, kus kogu aeg kõiki suudlema peab winking smiley Leib rösterisse ja peenekshakitud küüslauk segatuna vähese lahja võiga (1tl kahe leivaviilu kohta) krõbedale leivale, teed ka juurde ja eriti külma ilmaga supernämma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: anika
Kuupäev: 19. March 2010, kl 18.50

mina avastasin enda jaoks smuutid.
Kodus sügavkülmas olevad marjad visata blenderisse, natuke õunamahla ja veidike piima ning mikserda korralikult.Tekitab täiskõhutunde ja jääb ära näksimine.
Marjadest võtan külmutatud mustikad, masikad, vaarikad, mõned astelpajud, vahepeal ka mõned tikrid hulka ja vitamiinipomm missugune. Head isu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: silvik
Kuupäev: 09. November 2010, kl 22.28

piiniapähkleid sõin täna. sulle oleks vaja vaid 26g

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 16. November 2010, kl 19.45

Minul näiteks on õunte , nektariinide , virsikute jpm vastu allergia... sad smiley
Huvitav mis mulle siis sobiks ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: savikass
Kuupäev: 17. November 2010, kl 21.37

AbsolutFantasy - mul on sama, aga ainult poest ostetud õunte-pirnide-jne vastu (sest neid töödeldakse säilumise pikendamiseks mingi vahaga). Koduõunte vastu allergiat pole. Proovi osta turult "päris" Eesti õunu.
Samuti ei saa ma sarapuu pähkleid süüa. Küll aga sobivad hästi parapähklid, mille abil saab ideaalselt toitumist tasakaalustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 28. January 2011, kl 18.20

Mina paneksin küll kaks vanat porgandit noorte porgandite asemel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: kessu004
Kuupäev: 28. February 2011, kl 20.30

Kiivi, koos koorega - 1 tk ca 100 gr - 67 kcal. Koorega süües soodustab seedimist ja viib välja jääkaineid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: marre
Kuupäev: 03. March 2011, kl 21.48

kessu004 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kiivi, koos koorega - 1 tk ca 100 gr - 67 kcal.
> Koorega süües soodustab seedimist ja viib
> välja jääkaineid.


kuda sa seda kiivit koos koorega sööd - karvane ju! jääb kurku kinni ja kõdistab tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: Sakitsum
Kuupäev: 27. March 2011, kl 14.34

Minu menüüs on vahepaladena müslibatoonid, mandlid, puuviljad. Midagi mida saab kotti pista.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: pekirull
Kuupäev: 07. April 2011, kl 16.18

kiivi koos koorega on väga hea, mina ei saa aru kuidas saab tikreid koos koorega süüaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: Anahera
Kuupäev: 14. April 2011, kl 14.52

Appi, kiivi koos koorega? kuidas see võimalik on smiling smiley mul hakkab juba mõtlemisestki keel veidralt sygelema smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 04. May 2011, kl 22.13

Minu lõuna ja õhtusöögi vahepalaks on kaks klaasi keefiri (1-2,5 %) ja banaan. Hommikusöögi ja lõunasöögi vahepalaks söön porgandi ja õunasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 30. May 2011, kl 17.48

mina söön riisileivakesi ja täidavad ka päris hästi

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: anks18
Kuupäev: 03. August 2011, kl 17.58

jah, kiivi koos koorega! tundus mullegi imelikuna aga kui ära proovisin, ei olegi nii hull, pesen kõvemini ja siis tuleb osa karvu maha. kuivana kohe suhu pista oleks jah vastik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: happy119
Kuupäev: 28. October 2011, kl 17.38

mina söön ka kiivit koorega.kui mitte samal,siis järgmisel päeval puhastab kogu sisemuse ära grinning smiley
ainult,et kui süüa koos koorega,siis tuleb väga hoolikalt pesta ja nii kaua,et karvu enam poleks.
ma enam kooreta kiivit süüa ei tahagi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: täiskuu
Kuupäev: 31. January 2012, kl 14.19

Müslibatoon on tegelikult jama,seal on igasugu varjatud suhkrud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Kuupäev: 04. March 2012, kl 16.11

Mina ei soovita õhtuks puuviljasid. Need sisaldavad suhkruid mida on organismil öösel raske lõhustada. Pigem porgand, kapsas, näkileib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: krlstel
Kuupäev: 13. March 2012, kl 15.46

OT:
Kiivi koos koorega grinning smiley esimest korda kuulen... naljakas, ma olen just kuulnud, et kiivit koos koorega ei soovitata, kuna seal koor suhteliselt tugev ja see võtab kõik mürgid ilusti kinni (Kasvuväetised jms. millega neid pritsitakse, et paremini-kiiremini-ilusamini kasvaksid) ja sama on ka õuntega, et ei soovitata seda koort just sellepärast süüa, et need sisaldavad puuviljast just kõige suuremal hulgal igasuguseid väetiseid jms kemikaale. Maasikad pidid veel need kõige hullemad olema smiling smiley (hispaania, hollandi jms)
Aga õuntest nii palju, et vahaga tegelikult ei pritsita neid, nagu siin ülevalpool keegi kirjutas. Kui õun seisab (taliõun), siis õunakoor ajab ise sellist vahataolist ainet välja. Meie oma koduõunu ei pritsi millegagi, aga ikka kui talvel keldris seisavad lähevad samamoodi "rasvaseks" nagu ka poeletil olevad õunad.
Kunagi sai ühe poolakaga rääkida, kes poolas õunakasvatuses oli töötanud. Ta ütles, et seal pritsitakse õunu peale igat vihma, 3a tagasi oli neid seal suve jooksul 36x pritsitud :O vot see paneb mõtlema.

Ja natuke teemasse ka grinning smiley kuna olen tähelepannud, et kui süsivesikud hakkavad üle lubatud piiri minema, siis tuleb süüa midagi, mis annaks natuke rohkem rasvu. Minu vahepala on 200kcal ja tavaliselt söön kanapalle (toorjuustu ja roseepipraga) 3tk=65g ja joon ära ühe nescafe 3in1 kohvi ja sellest täiesti piisab kcal tuleb 196 grinning smiley ja selle katsun ikka õhtul enne kella 18 ära teha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mida süüa vahepalaks?
Saatis: hjhshjhs
Kuupäev: 31. March 2012, kl 10.50

Aga mida arvate, kui süüa vahepalaks jogurtit?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.