Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kas siin taimetoitlasi ka on?
Saatis: Niika
Kuupäev: 29. September 2010, kl 08.22

Taimetoitlus nõuab läbimõeldud toidusedelit
[www.tarbija24.ee]
Kogu lingatud artikkel on väga huvitav, soovitan lugeda.
Mida taimetoitlased söövad?

• Täistaimetoitlased ehk veganid: ainult taimset toitu ilma mee ja seenteta
• Ovovegetaarlased: taimset toitu + muna
• Laktovegetaarlased: taimset toitu + piimatooteid
• Ovo-laktovegetaarlased: eelmised kaks kokku
• Peskovegetaarlased: taimset toitu + kalatooteid
• Pollovegetaarlased: taimset toitu + linnuliha
• Semivegetaarlased: väldivad vaid punast liha
• Fruitariaanlased: üksnes tooreid marju ja puuvilju, seemneid ning teisi taimeosasid, mida saab koristada taime vigastamata; teisi juur- ja teravilju nad ei tarbi
• Toortaimetoitlased: ainult kuumtöötlemata puu- ja köögivilju, seemneid, pähkleid

Valikud: VastaOsunda
Re: kas siin taimetoitlasi ka on?
Kuupäev: 30. January 2011, kl 13.23

EII

Valikud: VastaOsunda
Re: kas siin taimetoitlasi ka on?
Saatis: akonskis
Kuupäev: 08. March 2011, kl 08.26

Jaa, ikka on =)

Valikud: VastaOsunda
Re: kas siin taimetoitlasi ka on?
Kuupäev: 27. June 2011, kl 20.28

Mina pean ennast ka kolm nädalat juba taimetoitlaseks, kuigi üritan korra nädalas süüa kala, piimatoodetest tarbin maitsestamata jogurtit, rasvata kodujuustu ning jäätist ja muna söön siis kui ta kusagil küpsetise sees nt on. Aga mul üks jube hea raamat - "Healing foods" kus nii super retseptid et..ainult taimetoitu söökski grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas siin taimetoitlasi ka on?
Kuupäev: 24. August 2011, kl 10.23

Ehk avaldaksid mõne oma lemmikuma....

Valikud: VastaOsunda
Re: kas siin taimetoitlasi ka on?
Kuupäev: 10. October 2011, kl 20.23

Minult on tihti küsitud, kas ma olen taimetoitlane. Siiski ei ole. Natuke liha söön, aga tegelikult jube vähe. Kala, muna ja piima söön küll. Aga lihaga on mingi kiiks, et päris seda vähetöödeldud liha ei suuda süüa.. hirmus loomaarmastaja nagu ma olen. Mitte et see tegelikult loomadele midagi loeks, kas mina söön selle lihatüki ära või ei, aga asi on rohkem peas kinni - no ei suuda süüa. Supi seest õngitsen ka lihatükid välja. Ja kanaliha ei suuda üldse süüa, ka asju, milles kana sees on olnud, ei söö.
Samas söön sellist töödeldud "paska". Tean, et need ei anna tegelikult tervisele suurt midagi ja liha on seal üsna vähe, pigem mingit kondijahu, kuid samas suudan süüa - viinerid, vorstid, sink, hakkliha, kotletid jne.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.