Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Toidukaal
Kuupäev: 03. March 2010, kl 15.32

Kuna tahaksin täpselt proovida alguses oma koguseid jälgida, tahaksin omale muretseda toidukaalu, kuid ei ole ühtegi head leidnud. Oskate ehk soovitada? Kaaluabi võiks oma lehele teha e-poe, kus kõik sellised vajalikud asjad olemas nagu toidukaalud, mõõdikud, sammulugejad jms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 03. March 2010, kl 16.40

Igas elektroonika- ja kodukaupade poes peaks köögikaalud müügil olema. Neid on seal igat sorti ja müüja käest saab alati nõu küsida, milline neist parem ja sobivam oleks smiling smiley
Mina ostsin endale ühe odavametest digitaalsetest kaaludest. Maksis umbes 250 krooni ja töötab väga hästi ja täpselt spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: Sirocco
Kuupäev: 03. March 2010, kl 18.14

Meie ostsime 159 kroonise Bomanni oma ja seegi väga täpne. Lisaks oli tal kaheaastane garantii.
Ja tulemus - esimese kahe nädalaga kadus kohe viis kilo grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. March 2010, kl 08.40

Viis kilo mitme peale või ühel inimesel? Ma kaldun ka arvama, et me tihti oma söödud toidu kogust ei oska öigesti hinnata, et peaks üle kontrollima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: tuuker
Kuupäev: 05. March 2010, kl 14.15

sirocco:
kui saladus pole, kust õnnestus nii odav kaal saada? Kas see ikka digitaalne?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 06. March 2010, kl 00.35

Ma soovitan seda kaalu:

digitaalnekaal

Ostsin Euronicsist. Kerge. Täpne. Kiire. Digitaalne. Hea puhastada ja kaasa võtta kui kusagile lähensmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 06. March 2010, kl 00.36

Hind oli ka okei. Natuke üle 200.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: mari1311
Kuupäev: 09. March 2010, kl 18.46

oleks pidanud varem tulema siia lugema kust soodsaid kaale saab, ise ostsin novaluxist 360.-sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: selvi
Kuupäev: 12. March 2010, kl 17.47

on olemas

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: rullu
Kuupäev: 23. March 2010, kl 23.47

Mina sain ebayst 1 dollariga. Transport tuli viiekas maksta. Pisike on, aga ajab asja ära. Max kaal on 2kg ja ega ma üle 500g seal midagi kaalu. Lihtsalt väiksed asju hea kaaluda, kuna nende kaalu raske isegi oletada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: a
Kuupäev: 26. March 2010, kl 12.39

Oluline on vaadata, et mis gr täpsusega. Osad odavad algavad 200 g-ist alles, see täitsa mõtettu ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 14. April 2010, kl 09.50

hetkel selveris 160.- ostsin, olen rahul digikaal siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: savikass
Kuupäev: 22. April 2010, kl 09.59

Watergirli soovitatu on väga hea valik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: savikass
Kuupäev: 23. April 2010, kl 10.58

Avastasin, et see uus köögikaal näitab palju vähem, kui minu vana mehhaaniline. Näiteks 2 parapähklit on 4 g, vana kaal näitas 10. Teraleiva tükk on vaevalt 30g, mehhaaniline kaal näitas 40. Kas ma olen siis kogu aeg vähem söönud või? Ei tahaks nagu uskuda. Palun teie abi: palju kaalub keskmine tk Fazeri Tallinna teraleiva tükk või 2 tk parapähkleid – loodan et teil on neid toiduaineid käeulatuses.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: erlunks
Kuupäev: 23. April 2010, kl 13.20

leibadel on tihti paki peal kirjas ühe viili kaal ja toitainete sisaldus, kahjuks pole neid asju käepärast, et oma kaaluga kontrollida...

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 24. April 2010, kl 00.09

savikass - minu Ade digikaal näitab sõltuvalt suurusest ühe parapähkli kaaluks 3-5 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 24. April 2010, kl 00.15

Parapähklitega tekkis mul hoopis omamoodi probleem - siinne süsteem pakub 100g kaloraažiks 711 kcal, aga sellel pakil, mis minu köögikapis on, on kirjas 670 kcal/100g. Päris suur erinevus, mis?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: elviira
Kuupäev: 06. January 2011, kl 09.52

Mul on pakkuda uus kaal 1g-5kg, hind 8,4.-, asub Tartus. Ostsin korraga mitu aga tuli välja, et sõbrannal juba olemas:d

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 22. January 2011, kl 09.40

Soetasin ka siis omale nüüd kaalu, aga vist ei taha väga täpselt töötada...
Kuna hommikusöögikogus tundus ebanormaalselt väike, siis mõtlesin kontrollida. Võtsin topsi kodujuustu, peal 200g. Kaalusin ära AINULT sisu ja sain 605g!!! Kasutusjuhend on minimaalse infoga, sealt abi eisaanud. Kas kellelgi on veel Clatronic kaal või on esinenud sarnaseid juhtumeid? Palun targematelt abi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 22. January 2011, kl 12.04

Ok....loll saab kirikus ka peksa!! Sain probleemile jälile smiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: maria362
Kuupäev: 19. March 2011, kl 03.39

Elviira, kas kaal veel pakkumisel?Mis firma kaal on ja kas ka hea?

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: nautleja
Kuupäev: 27. March 2011, kl 11.52

Ämmapets: mul on ka Clatronic - iseasi, kas sama mudel. Aga, minu kaalul on nupp UNIT, millega saad erinevaid kaaluühikuid muuta (kg, gr,lb, oz) ja kui sul on seadistatud näiteks oz või lb, siis näitabki muud numbrit, kui grammides olema peakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. April 2011, kl 14.11

Mina soovitaksin osta kaal, millel saab taara vahepeal 0-ks panna. Et kui võileba nt. teed siis saad oma asjade kaalu lihtsalt vahepeal ära nullida ja ei ole vaja midagi arvutada ega asju vahetada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: Kihutis
Kuupäev: 21. April 2011, kl 09.46

hea äriidee!

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.07

Kihutis- Kõik kaalud ju on sellised (peaaegu kõik). Paned leiva kaalule -> nullid -> paned määedre -> nullid jne. Ole ainult hea ja kirjuta ülesse... Ja maksavad miinimum 15€.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: rb
Kuupäev: 06. December 2012, kl 18.18

Osundus
Londiste112
Ja maksavad miinimum 15€.

Sain Euronicsist 14 €-ga.
Samamoodi saab vahepeal "taara" (olgu selleks siis leib või taldrik) ära nullida.
Toimib seni kenasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Toidukaal
Saatis: Texas
Kuupäev: 31. July 2013, kl 12.19

Mul on IKEA kaal, väga hea ja teenib end juba 5 aastat. Mõõdab täpselt ja maksis ka suhteliselt vähe mu meelest. Enam ei mäleta. Aga muidugi Eestis IKEA-t polesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.