Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: carson
Kuupäev: 30. January 2011, kl 19.37

milliseid mõnusaid nippe ,saaks saunas kasutada,kaalulangetamiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. January 2011, kl 20.51

Olen kuulnud sellist juttu, et peale korralikku trenni minna sauna higistama ja süüa seal greippi. Miks ja kas tõesti ka mõjub, kommenteerida ei oska. Minu arust rääkis seda mulle keegi kulturismiga tegelev inimene. Nii et edastan vaid kuuldutsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: Jane26
Kuupäev: 30. January 2011, kl 21.02

MIna jälle olen kuulnud et enne sauna minekut tulex end soolaga kokku määrida ja siis leili võtma minna, see pidi mõrgid organismist välja viima.( on olemas ka kohe saunasool müügil)

Valikud: VastaOsunda
Re: kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.06

Kui on soovi oma isiklikus saunas mäkerdada, siis nahale on megahea mesi.
Siis ei tohi muidugi saun olla väga kuum, vastasel juhul võib pildi taskusse panna cool smiley, kasulik juua juurde veel saunateeddrinking smiley

Mee võib kokku segada veel meresoolaga, siis endale peale määrida ja saunalaval istuda nii kaua kui kannatab. Mesi ja sool toimivad nagu koorijad, pärast on nahk siidine ja pehme, ühtlasi aitavad väljutada toksilisi aineid ja liigset vett.

Saunalavale ja pinkidele soovitan panna mingid rätikud, sest mesi hakkab sulama ja tilkuma ja rikub saunalava ära kui sinna kõrbema jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: merkator
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.15

sinna mee ja soola segusse soovitan panna veel värsket hakitud piparmünti.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas saunas on kaalu kaotuse nippe
Saatis: preppy
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.27

Kui on võimalust, siis soovitan proovida infrapunasauna.. smiling smiley Peale seda on nahk mõnusalt sile suure higistamise tulemusena ja pidavat kaalulangetamisele väga hästi mõjuma

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.