Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
näljatunne
Saatis: kalle
Kuupäev: 19. March 2010, kl 16.57

Mida Teie sööte, kui õhtul tuleb suur näljatunne? Mina patustan köögiviljadega nagu porgand, peet, kapsas, aga äkki on paremaid lahendusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 19. March 2010, kl 17.07

Teed keedan endale, aga ka puu- ja juurviljad lähevad käiku. Kurk on eriti hea kuna sisaldab palju vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Kuupäev: 19. March 2010, kl 19.33

söön siis seda mille järgi tegelikult isu on .See nn.näljatunne saadab mind koguaeg, pigem küllastumatuse tunne, koguaeg tahaks midagi , ka siis kui söök on söödud ikka tahad midagi veel, see vist kuulub dieeditamise juurde, vähemalt mina lohutan ennast sellega.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: Boo25
Kuupäev: 20. March 2010, kl 21.57

Ma olen nüüd söönud valku rohkm kui ette nähtud, see hoiab kauem täiskõhutunde ja söögikordade vahepeal ei teki söögiisu ja tähtis on süüa kindlatel kellaaegadel u. 3.5-5 tunniste vahedega 4x päevas. Magusaisu kadus ka ära, selle konks pidi peituma selles, et tarbin nüüd kohvi ja teed lusikatäie meega.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: Pipar
Kuupäev: 21. March 2010, kl 08.39

Mina ei söö midagi, varem kannatasin näljatunde lihtsalt ära, nüüd olen vist harjunud ja enam see väike vastik nälg mind õhtuti ei kiusagi. Söön õhtusöögi kella 6 ajal, magama lähen umbes 11, selleks ajaks vahel kõht juba koriseb küll, aga piinavat näljatunnet pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: Reetsu
Kuupäev: 21. March 2010, kl 13.51

ma olen vist paras ogar,et õhtune näljatunne või kõhu korisemine on isegi hea ja motiveeriv.siis astun hommiku rõõmsama meelega kaalule,ehk näitab paremat numbrit.seda ma nimetan magusaks korinakswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: eveka
Kuupäev: 21. March 2010, kl 16.33

Ma söön ka seda , mida tunnen, et tahan. Aga ainult ühte tahtmise asja korraga ühel õhtul ja niipalju kui tahan. Kaal ikka langeb, tasapisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Kuupäev: 24. March 2010, kl 06.47

Mind aitab porgand või tee meega. Samas näljatunnet on arva esinenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: näljatunne
Saatis: elka
Kuupäev: 25. March 2010, kl 20.42

minul on vastiku nälja vastu kapis näkileivad,teen ühe vähe magusa tee paar näkileiba,millele panen peale kurgi või tomati viile.üks näkileib on kuskil 20 kalorit,see on minu näljapajuk,kaloreid eriti ei anna aga annab tunde et midagi nagu võid süüs.see aitab kui õhtu hilja õudsalt midagi tahaks.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.