Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kaal kõigub! =(
Saatis: Veggies
Kuupäev: 20. March 2010, kl 08.44

Ma alustasin Märtsi alguses 77kg , siis suht järsku läks ta alla 73,5 . Siis ta järsku tõusis 76kg peale, paari päeva pärast oli tagasi ta 73,5 ja nüüd nädala ajaga on ta tagasi 76 kg. Ma ei saa aru mismõttes? Vett joon ilusti, söön kenasti kalorite piires, isegi vähese treeningu nime all. Trenni teen 4-5 korda nädalas, vähemalt. Ja mis sel kaalul viga on? =(

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal kõigub! =(
Kuupäev: 20. March 2010, kl 08.53

mul sama mure, selline kõikumine sõltub vee kogusest organismis ja sellest kuidas organism vett"läbi laseb" olen mina aru saanud.Ega see kaal ka väga langeda taha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal kõigub! =(
Saatis: Boo25
Kuupäev: 20. March 2010, kl 21.52

Asja konks võibki olla selles, et teed trenni 4-5x nädalas, aga sööd vähese treeningu kalorite järgi. Kehal tekib defitsiit ja kaal ei lange.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal kõigub! =(
Saatis: atia
Kuupäev: 21. March 2010, kl 09.16

sama lugu siin .,,,söön oma kalorid täis trenn 3 korda nädalas ,aga kaal korra -2 siis +3 liigub aina edasi -tagasi .ja kõht on ka kinni jäänud kui sööma hakkasin siinse kalorikoguse järgi .

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal kõigub! =(
Saatis: vaneoki
Kuupäev: 21. March 2010, kl 11.09

Mina arvan, et igal organismil on oma ainevahetus, mis toimib saadud kaloritega just nimelt nii, nagu heaks arvab ja jaksab. Järelikult on söögi hulgas midagi sellist, mis vett organismis kinni peab. Kehaline aktiivsus küll põletab kaloreid, aga samas nõuab oma portsu vedelikku kohe ka tagasi, ei ole mõtet oodata, et kaal langeb, peab ootama, et vedelik väljub, selleks peab lihtsalt veidi vähemsoolaseid toite sööma ja osa toidukordi asendama salatitega.
Ja mis kõige tähtsam, suhtumist kaalualandamisse peab muutma, see ei tohi olla kinnisidee.
Organismil on täitsa poogen, kui palju sa kaalud, tema jaoks on hoopis vajalik kõik kätte saada, mida tahad ja ta võtab seda isegi veest.hot smiley
See on samasugune asi nagu suitsetamisest loobumine, inimene, kes teeb seda eesmärgiga, et iga kuu rahakotis raha rohkem alles jääks, ei saa tavaliselt suitsust vabaks. Psühhiaater ütles selle kohta, et organismil on ükskõik, kui palju sul rahakotis raha on, eesmärk peab olema teine, näiteks hommikusest köhast vabanemine, ilusam näonahk, parem uni jne.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaal kõigub! =(
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 21. March 2010, kl 11.46

Hea oli lugeda vaneoki mõtet. Isegi, kui ma ise seda kõike tean ja pulsikaotuseni võin teistele rääkida, on hea, et keegi ka mulle meeldetuletamas on winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.