Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kõht kinni
Saatis: atia
Kuupäev: 22. March 2010, kl 17.11

Mida teha ,kui nüüd kõht ei käi läbi korralikult ja kaal ei lange ka sellega üldse .Kui hakaksin rohkem juurvilju sööma ja jooma vett 1,5l, siis mure see ,et kõht ei käi läbi korralikult ja ka punnis ees .Pealegi teen veel 3 korda nädalas trenni (kepikõnd 1,30h).
Mida siis süüa ? Söön juur-puuvilju ,joon palju liigun ...ei julgegi enam ei kartulit-riisi süüa (lõuna aegu ), hommikul ei leiba(seemne)-pudru saia ei söö üldse ,punapeet pea üle päeva ,hautatud või toorelt juurviljad ,kohupiima meeldib ka jubedalt 0,1% ,piima ei joo ,jogurtit harva ,natuke ka liha kala (kana või kalkun).Söön oma siin välja arvutatud kalorid nüüd täis 1624kcal.Ja ausalt mulle seda palju .
Aga ka selline asi ,et mul palju tselliliiti ja lisaks teen hommik-õhtu kuivharjamist ja käin massassi juures, kas need mürgid kogunevad sooltesse ja siis ei välju .Mida siis teha ?Mida süüa või mitte`? Olen juba lahtistit proovinud ja isegi siis ei olnud head toimet.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: pisike
Kuupäev: 22. March 2010, kl 17.22

Kas ketta peal tuleb sul rasva protsent täis? Mul igatahes kõhu probleemid kadusid, kui hakkasin salatitele õli lisama, pähkleid (~ 20 grammi) ja avokaadot (1/2) sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 22. March 2010, kl 19.04

Mustad ploomid "päästavad päeva" winking smiley, no ja õli ka muidugi nii salatile, kui söögile.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: lutsifer
Kuupäev: 22. March 2010, kl 20.39

Proovi kuivatatud aprikoose.Mind aitab ka kiivi,söön õhtul 3tükki .Hapukapsas ka hea,teen toorsalatit jõhvikatega.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: Emily
Kuupäev: 22. March 2010, kl 21.35

Mind on aidanud sellised asjad nagu keedetud punapeet, kuivatatud mustad ploomid ja kiivi. 4 aastat tagasi suitsetamist maha jättes sain seedimise käima lusiktäie pähkliõliga päevas (hommikuti siis). Räägitakse, et ka linaseemneõli on selles osas väga efektiivne. Paaril korral olen ka paastulaagris käinud ning seal soolestiku tühjaks saanud. Muuhulgas tegin viimasel korral seal ka omale toidutalumatuse testi - sain teda, milliseid toiduaineid on mu organismil raske seedida. Nüüd kui olen 1,5 kuu vältel vältinud minu jaoks raskesti seeditavaid toite, on ka seedimine töötanud nagu kellavärk, kõik mis sisse söödud, tuleb mõne aja pärast, siis kui on oma vajalikud ained organismile ära andnud, jälle välja tagasi. Möödunud nädalavahetusel käisin aga vanaema juubelil ja ei suutnud vastupanna ahvatlustele ning tulemuseks oli kohe kinnine kõht. Õnneks hakkab vaikselt oma sobilikke toite süües asi jälle normi minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: atia
Kuupäev: 23. March 2010, kl 14.32

To:Emely.aga hea oleks küll teada kus saaks ka toidutalumatuse testi teha ? seda tahaks küll kindlasti .
tänan, et vastasite ..jah kõike olen proovinud ja tean mis aitavad kiiremini seedida aga millegipärast jah ei aita need asjad mulle .juba mõtlesingi ka klistiiri tegema hakata .paastumist usun ei kannata sest mul ka ülihappesus ja mõned tunnid kõhutühjust tunda ma ei talu hakkab kõht valutama midagi pean sinn sisse ikka sööma ...veed ja teed ei aita olen proovunud .eks häda sellistega nagu mina smiling smileysmiling smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. March 2010, kl 19.29

Klistiiri ei soovita küll ega igasuguseid lahtisteid, need pole head. Proovi eelnimetatud variante, mõni ikka toimima hakkab. Ise lisaksin veel Pääsukese tee sellesse variantide nimekirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 24. March 2010, kl 19.38

Mis asi on pääsukese tee?

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Kuupäev: 24. March 2010, kl 22.28

Mul ka mustad ploomid aitavad sellisel puhul...

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: Sokukene
Kuupäev: 25. March 2010, kl 00.46

kas teitumise ketas on paigas? tasakaalus? kui valku liiga palju, siis peaks ka kõht kinni minema. Vaja süsivesikuid kindlasti, siis peaks korda minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: Merle
Kuupäev: 25. March 2010, kl 09.33

Retsept: võta 200 g Hellus keefiri ja 100g musti kivideta kuivatatud ploome - "süsteem" hakkab 2-3 tunni pärast tööle. Soovitus: katsu sel ajal mitte kepikõnnile vms trenni minna ja pigem WC läheduses püsida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: atia
Kuupäev: 25. March 2010, kl 10.51

selge ja suured tänud kõigile ....kusjuures eile natuke patustasin jõin konjakit ja shampust ja ime ..hommikul kohe wc sse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kõht kinni
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. March 2010, kl 18.45

Pääsukese teed müüakse apteekides, selline must karbike, Geisha-tädi pilt pealgrinning smiley Kui ise üles ei leia, küll müüja teab. Aga põhimõtteliselt selline 2in1 tee, selles mõttes, et infolehes soovitatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks juua seda 3x päevas, et kaalu langetada. Ise pole seda kunagi kaalulangetamise eesmärgil joonud, ainult ikka selleks, et kõht läbi käiks ja uskuge, kui ikka 3x päevas seda juua, siis käib läbi nii, et mühiseb. Ise olen piirdunud korra päevas ja tõesti mitte iga päev, vaid siis kui vaja. Ja ega ma üldiselt polegi kunagi kõhu parema läbikäimise nimel ainult ühte kindlat varianti proovinud, tavaliselt mitu ikka korraga.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.