Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kelle kaal langeb?
Saatis: wupy
Kuupäev: 26. March 2010, kl 19.06

Hakkasin huvi tundma, kas selle süsteemi abil kellelgi kaal üldse langeb? Mina sain siit teada, et söön rasva liiga vähe. Nüüd, kus olen saanud toitumise tasakaalu, ja seejuures suurt vaeva näinud, et rasva rohkem sööksin, on ka kaal tõusma hakanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 26. March 2010, kl 19.48

Kaua sa oma toitumist jälginud oled? Minul ikka langeb. Ilusti, kui jälgin ettenähtud kaloraazi. Rasvu ei ole mitte kunagi paika saanud, pidev valkude ülekaal kogu aeg. Olen söönud küll pähkleid ja seemneid, ei miskit. Nii palju ei jõua neid ka süüa. Aga kui ikka süüa sisse vähem kui kulutada, küllap see kaal ka langeb. Järjepidevus ilmselt loeb ikka maru palju, nii päris ei ole, et kuu aega dieeti ja elu lõpuni probleemideta. Wupy, mis su päevane kaloraaz on? Mul 1300, kui selle piires hoidsin, kaal langes - sõltumata tasakaalustamata toidust. Aga - mis seal salata, viimasel ajal on isu tõusnud ja raske on jälgida. Äkki ikka on mingi iva selles tasakaalus...?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 26. March 2010, kl 21.01

olen seda kaaluabi süsteemi proovinud pea poolteist kuud ja olen vaevalt 2 kg lahti saand, seda on siiski vähe . Alguses jah paar nädalat läks alla ja nüüd seisab mõnuga. Märtsi algusest saati olen tegelenud ka sörkjooksuga ehk pani see oma põntsu kuna energiatarbimine suurenes aga kaloraas jäi samaks 1400 . Muutsin kalorihulga suuremaks ja muutsin eesmärki.Olen aru saand et liialt väikese kcl hulgaga ei maksa katsetada, oluline on teada oma baasainevahetust kui see on ikka 1800 kcl siis tuleb ka selle piires süüa ja mitte oma organismi šokeerida 1200 või 1400 kcl-iga, tekib säästureziim.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 26. March 2010, kl 21.53

Mina olen Kaaluabis alates 5. veebruarist ja saanud lahti 7 kilost. Pean rangelt kinni ettenähtud kaloraažist, liigutan end iga päev ja liikumise kaloreid täis ei söö. Vahepeal ajasin ka menüü tasakaalu, aga viimased nädalad kipub rasvu pisut vähem olema. Olen varem ka kaalu jälginud, aga praegune kaalunumber oli ees viimati põhikoolis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: Gelly
Kuupäev: 27. March 2010, kl 08.31

Mina liitusin alles 23.märts ja nädal pole veel täiski, aga mul on juba maha läinud 1,6 kg the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: wupy
Kuupäev: 27. March 2010, kl 09.20

Olen osaleja alles paar nädalat, seepärast ongi huvitav teada, kas süsteem toimibsmiling smiley Selle aja jooksul olen teinud kõike täpselt nagu ette nähtud. Esimestel päevadel langes kaal kohe 2 kg, aga siis polnud mu toitumine kaugeltki tasakaalus - valk ja rasvad täpselt vastupidi. Nüüd, kus juba mõned päevad on toitumine tasakaalus, on kaal hakanud tõusma. Seejuures olen jälginud, et ei sööks pahasid rasvu, vaid ikka pähklit ja kala. Trenni teen ka. Aga see kaalutõus veidi hirmutab - võibolla on see just tavapärasest rohkemast rasvast toidus. V-o need jutud rasva kasulikkusest on lihtsalt uus moevärk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: doris
Kuupäev: 27. March 2010, kl 10.41

Ei ole olemas universaalset dieeti ja seega on ka toidus sisalduv valkude, rasvade ja süsiveskute jaotus pisut individuaalne. Tasub katsetada, suurendades pisut kord ühe ja teise osa päevases normis. Pool nädalat või nädal on piisav aeg proovimiseks, pisut kannatust ja leiad selle, mis sobib just sulle.... Võtsin esimesel nädalal alla kaks kilo, kuid see on seotud suure ülekaaluga. olen kaalu langetanud ka varem ja tean, et mida väiksem kilode arv, mida soovid vähendada, seda aeglasemalt need kaovad... Tasub päeva kalorinormid ausalt ära süüa ja end pisut liigutada. Tavaliselt neil, kellel kaal ei lange pika aja jooksul, on väikseid eksimusi, mida ei taheta ka tunnistada. Kaalu langetamisel on ka väiksed seisakud aeg-ajalt täitsa olemas.... tundub, et keha püüab aeg-ajalt uue olukorraga kohaneda ja kaal seisabki. Pisut kannatust ja kõik laabub jälle! Eesmärk pole ju teatavaks kuupäevaks väga lahe välja näha, vaid jõuda eesmärgini ja, et ülejäänud osa elust oleks hea lahe olla ja miks ka mitte ka lahe välja näha.. Iga päev kaalumist võib ka olla stressi allikas, sest kaal päevade lõikes kõigub: kaalusite teisel kellajal, kandsite teisi riideid, jätsite WC-s käimata winking smiley või jõite eelnevalt pisut vett....on palju väikseid tegureid, mis kaalu pisut siia-sinna kõigutavad. Kaalun paari-kolme päeva järel ja olen valmis selleks, et kaal ka vahel seisatub. Pisut kannatust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 27. March 2010, kl 13.54

Olen samuti varemgi kaalu langetanud.Mäletan, et siis oli päeva norm isegi 1400 kcal juures, nüüd on 1280 ja miskipärast langus on üsna visa tulema.Valgud, rasvad - sama probleem mis siin teistelgi, alalõpmata vastupidi!Kakas korda nädalas võimlen ja püüan rohkem jalgsi liikuda, neid ma ei arvseta ja ikkagi ainult 2,5 kg kadunud.Alustasin kusagil veebruari lõpus.Aga lootus ei ole kustunud! Julgelt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: Merle
Kuupäev: 27. March 2010, kl 19.36

Minul ka langeb. Kaaluabiga liitusin 12. veebr. ja tänaseks kadunud 4,7 kg.
Ainult ühel nädadal kaal seisis, siis kui päevad olid.
Liigun iga päev õues vähemalt 1h - koer tahab jalutamist! smiling smiley Endale kasulikja kutsale meeldiv smiling smiley)
Jäänud maha võtta veel 5kg. Usutavasti 15.maiks olen eesmärgini jõudnud.
Olen väga rahul Kaaluabiga, kuigi väikseid täiendusi oleks ka siin tore näha (toitude toitainete sisaldus lisaks kaloraazile)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 27. March 2010, kl 22.07

Ma olen viis nädalat kaaluabis olnud ja alla võtnud 10kg, söön 1700Kcal päevas ja käin trennis 3x nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. March 2010, kl 10.25

Väga tubli, Watergirlthumbs upsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 28. March 2010, kl 11.42

Tähh spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: Jonna
Kuupäev: 28. March 2010, kl 13.02

Tubli!
Mina jälle olen treenides nagu prink taksikoer, kuigi tahaks pigem olla pilpalik modellspinning smiley sticking its tongue out Või, kas ikka tahan, olla nagu 16, kui ID kaart näitab, et varsti 40eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: birks
Kuupäev: 28. March 2010, kl 13.53

1.märtsist on kaal langenud 10kg. Ise olen omadega väga rahul. Kalorite lugemise olen lõpetanud. Tean oma piire. Ei nälgi. Peale kella 5 õhtul enam ei söö. Päevas jalutan kokku u. 2 tundi. Suveks saab ehk bikiini–vormi kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 28. March 2010, kl 17.31

Loen ja imetlen neid inimesi,kelle kaal siin langeb. Olen ka juba mõned nädalad (3,5 nädalat) siin kaalu jälginud, teen kaks korda päevas trenni (kokku päevas 1, 5 tundi raudselt, enamasti rohkem) , jälgin oma kaloreid jne. aga kaal on selle aja jooksul langenud umbes 1 kg. Ja seisab ja seisab, kord natuke rohkem, kord väham, üldiselt olen lootuse kaotanud. Olen proovinud trenni pkaloreid täis süüa ja siis ka mitte süüa aga vahet ei ole:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 28. March 2010, kl 17.37

Olen kaaluabis alates 22 veebuarist ja saanud lahti 3 kilost. Eks esialgu oli nukker tunne küll. et nii palju pingutamist ja nii vähe tulemust. Aga kui ikka tõsiselt vaadata, mida sööd ja palju trenni teed, siis kaal on päris seotud sellega kas oled söögiga patustanud või ennast vähe liigutanud. Mul on veel eesmärgini miinus 12 kilo ja päris ettenähtud ajaks seda vist kätte ei saa, aga eks ma pingutan edasi. Minu arvates see söödu kirjapanek distsiplineerib ikka päris kenastigrinning smiley Ja kaalumiseks tuleks valida tavaliselt hommik, kui WC tuur on tehtudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: Raxu1
Kuupäev: 28. March 2010, kl 21.01

minul on maha läinud 3 kg ja olen väga rahul.Minule see süsteem siin meeldib tänu sellele olen teada saanud et enne ma sõin ikka tüesti liiga palju.Ma küll enne ka muretsesin oma kaalu pärast aga ega ta siis tühja muretsemise peale ikka langema ei kippunud.Pigem tuli veel juurde.Aga kui sa tead mida ja kui palju sa sööd siis hakkavad asjad liikuma. Natuke trenni lisaks ja oh imet.Siiani olen igatahes indu täis.Korra on olnud ka pisike tõus. Aga see oli ainult korrasmiling smiley Mina kaalun end õhtuti.Siis on minuarust selge ülevaade sellest kui palju ma kaalun.Ma ei taha olla rõõmus selleüle kui kaal on tühjakõhuga väike aga tegelikult peale päeva lõppu on suurem.See on minu väike kiiks.
Aga edu kõigile kaalulangetajatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?sad smiley
Saatis: rullu
Kuupäev: 28. March 2010, kl 23.52

Mul läks kahe nädalaga 1,5. Panin mina aga kõik liikumised kirja, muidu oleks iga päev lõhki olnud. Lisaks ei liigu ma väga palju, kuid nüüd teen pisut rohkem, seega panen ikka kirja. Nälga jääksin ka muidu...
Miks te oma treeninguid kirja ei pane? Need võtavad ikka korralikult ju maha. Mul vaid jalutamine ja jalgrattasõit, kuid sageli võidan juba poole päeva toidu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 29. March 2010, kl 06.40

siit küsimus ,tuginedes rullu loole----kas treeninguga kaotatud kclid tuleb tagasi süüa?Minu meelest võivad seda teha ainult normaalkaalus inimesed kellel ei ole vaja kaalu kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: Tixike
Kuupäev: 29. March 2010, kl 08.10

Minul langes kaal 2kg esimese nädalaga. Tundub, et asi toimib winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: savikass
Kuupäev: 29. March 2010, kl 09.13

Ma olen igatpidi proovinud treeningul kulutatud kaloritega. Trenn teeb ju näljasemaks ka ja ma olen suht liikuv inimene. Väga raske on jääda kalorinormi piiresse ilma trenni kaloreid maha arvestamata.
Nüüd teen nii: kõndimist ja rahulikku igapäevast ujumist või joogatrenni maha ei arvesta, ekstra suuremad trennid, nagu kepikõnd, sörk, rattasõit, suusatamine, arvestan maha. Kaal langeb normaalselt, mitte just kilo nädalas, aga püsivalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 29. March 2010, kl 10.01

Olen ka selles toidu kirjapanemise süsteemis kolmandat nädalat. Kaal on 2 kg vähem. Minul alguses ei langenud kaalunumbrid kuidagi. Kui hakkasin kõndima 5-7km. Ikka tund ja natuke rohkem, siis tuli ka muutus. (Olen pensionieelik ja töö väheliikuv). Kirjapanek annab ülevaate mida toidus vähe, mida liiast. Tähtis on usk,toidu jälgimine ja enda sundimine peale tööd õue, mitte teleka ette, või raamat kätte diivanile lösutama, küpsised ja kommid kõrval. Loodan, et mõne nädala pärast saan järgmise 2kg kadumisest märku anda. Nüüd õhtune aeg valgem ja kõndimise eesmärgiks selleks nädalaks olen seadnud 2h (8-10 km) .Kevad innustab ja Teie edusammud ka. Olete nii tublid, mitmed korrad trennis jne. Ei taha kehvem olla kui teised ,sama eesmärk ju seatud -liigseid kg vähemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: doris
Kuupäev: 29. March 2010, kl 15.04

Kõigil, kes võivad vanduda kaks sõrme piiblil, et söövad vähem ja liiguvad rohkem ning söömishooge ei esine, kuid kaal siiski ei alane, soovitan pöörduda perearsti poole (ilma igasuguse irooniata!) ja uurida kilpnääret jmt. näitajaid, mida arst teab kindlasti paremini. Kui kaal ikka kaks kuud ei liigu vaatamata kõikidele ponnistustele ja kõik sai ausalt kirja pandud confused smiley, siis erandjuhul võib olla nii, et on probleeme tervisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Saatis: lutsifer
Kuupäev: 30. March 2010, kl 08.58

Liitusin 10.märtsil,seega kaskümmend päeva korralikult söömist jälginud.4,5 kilo on kaal langenud.Need rasvad,süsivesikud ja valgud ei ole tasakaalus mul, kuigi kaks viimast päeva olen tasakaalu saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kelle kaal langeb?
Kuupäev: 31. March 2010, kl 11.08

Maha läinud 3 kilo ja natuke peale...minu puhul asi toimib, eriti just see, et kohustuslik on kõik üles kirjutada, mida sööd...smiling smiley enda ees hakkaks häbi, kui alla annaksin...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.