Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kui olete üle söönud
Saatis: rullu
Kuupäev: 29. March 2010, kl 00.01

Mida teete, kui õhtul lööte viimased andmed sisse ja olete üle söönud? Isegi treeningute või jalutamiskrediidiga on konto lõhki. Kas lippate ümber maja tiire tegema või võtate rahulikult ning uus päev ja uued numbrid?
Või hoopiski plaanite-arvutate iga söögikorra ette, et sellist asja ei juhtuks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: Helen
Kuupäev: 29. March 2010, kl 01.55

Kui lõhki siis lõhki, vahel ju tuleb ette päevi kus jääb puudu söödud kaoritest ja ei tunne ka, et peaks need sunniviisiliselt ära sööma. Nii kaua kuni asi on kontrolli all ja lõhkisöömised ei ole igapäevased on asi korras. Meelt ei heida ja end selle pärast järgmisel päeval ei karista.
Mõnel päeval ongi isud veidi suuremad, järelikult on kehal millegist puudus ja ta annab isu kaudu märku. Kuid isudel ei tohi lasta väga suureks kasvada, range piiramine ei aita minu meelest. Vahel kui tunnen, et tahan magusast siis ikka võtan tükikese kooki või paar kommi. Kuid oluliselt väiksema tükikese kooki kui varem oleksin võtnud ja naudin aeglaselt pisikeste lusikatäite haaval söömist. Mind aitab.
Kusjuures mu mees on suur magusasõber ja meil on alati kodus kook, komme või küpsiseid, kuid mind ei ole need kaloripommid enam häirinud kappides ja suudan neist kenasti kõrvale vaadata. Siinsest kalorite ülesmärkimisest, korrapärasest söömisest ja oma toidu analüüsimisest on suur abi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: Kirss
Kuupäev: 29. March 2010, kl 08.49

Mõni nädalalõpp läheb ikka puusse küllconfused smileysmiling smileyPole hullu,uus päev,uued numbrid ja kõik saab korda.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: savikass
Kuupäev: 29. March 2010, kl 09.08

Võtan rahulikult. Kui ikka kõht tühjusest koriseb, siis mina magada ei saa. Luban endale hoopis midagi valgulist, ühe keedumuna, natuke kodujuustu või keefiri, kasvõi kell 11 öösel. Homme on jälle päev.
Kõige raskem on mul püsida kalorinormi piires siis, kui on päevad. Kahtlustan, et mu bav tõuseb siis, sest kuigi söön neil päevil rohkem, võtan ka maha paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: Emily
Kuupäev: 29. March 2010, kl 19.42

Mitte midagi ei teesmiling smiley võtan asja rahulikult. Üle olen söönud tavaliselt neil päevil, mil mul ei ole trenni. Mõnel teisel päeval kui olen jälle kõvema trenni teinud võib omakorda juhtuda, et ei suuda oma kaloreid täis süüa. Minu jaoks on oluline, et keskmine näitaja oleks normi piires. Igasugu jälgimistega ei tohiks hulluks minna, muidu kaob elurõõm ärawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: evely35
Kuupäev: 29. March 2010, kl 21.12

Olen alles teist päeva kaaluabi kasutajawinking smiley. Tekkis küsimus, et kuidas ma pean toimima: nt kaloreid võin päevas süüa 1700 (registreerides lisasin 1-3 korda kerget treeningut nädalas), märkisin kõik söödu üles ja tänaseks kujunes 1400 kcal. Õhtul käisin kepikõndi tegemas ja sellega kulutasin 385 kcal ning arvestatud on 1015 kcal. Kas ma peaksin kindlasti sööma kuni 1200 kcal (min.) või ei? Tundub esialgu vähe keerulinewinking smiley. Kas ma võin süüa päevas 1700 kcal + liikumine või 1700 - liikumine.

Palun aidake jõu ja nõugawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kui olete üle söönud
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 30. March 2010, kl 02.11

Tegelikult oled sa juba söönud 1400-ni ju winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.