Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Infrapunasaun
Saatis: Kessu19
Kuupäev: 29. March 2010, kl 08.29

Minul tekkis küsimus infrapunasauna kohta. Kuna kasutan seda suht aktiivselt, nii 2-3x nädalas ning see kulutab kuulujärgi päris palju kaloreid (30 minutit ca 600 cal), siis kas seda ei peaks olema kuskil treeningu alla vms? Kas seda peaks üldse kirja panema? Samas 600 cal on päris märkimisväärne kulu ja kui seda kirja ei pane, siis tekib kaloridefitsiit ja äkki see ei ole õige?
Kas keegi kasutab infrapunasauna ja kuidas seda siia kirja panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: Infrapunasaun
Kuupäev: 29. March 2010, kl 10.49

Ma käin 1x nädalas infrapunasaunas. Kuna selle täpset mõju rakkudele ei ole uuritud, siis ma rohkem ei käi. Kirja eraldi ei pane.

Valikud: VastaOsunda
Re: Infrapunasaun
Kuupäev: 29. March 2010, kl 11.55

infrasoojus on see sama soojus mida kiirgab teie kodus ahi ja radiaator, see peaks olema koolifüüsikast teada ja seda ei ole mõtet karta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Infrapunasaun
Saatis: Emily
Kuupäev: 29. March 2010, kl 19.51

Siin viibimise ajal ma infrapunasaunas käinud ei ole. Samas aeg-ajalt ikka külastan ja mulle meeldib. Pärast trenni annab infrapunasaun erinevalt tavalisest leilisaunast mulle justkui energiat juurde. Jah olen ka lugenud, et infrapunasaun kulutab kõvasti kaloreid, samas siia ma teda siiski treeninguna kirja ei paneks. Pole nagu minu hinnangul ikka päris see. Teisest küljest jälle........paneme ju neid asju siia kirja eelkõige ise enda jaoks, mitte kellelegi teisele näitamiseks ja aruandmiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Infrapunasaun
Saatis: Kessu19
Kuupäev: 29. March 2010, kl 20.16

Ok, selge siis smiling smiley ei hakka ise ka siis seda sauna eraldi kirja panema
Tänud

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.