Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kas tegite paastust välja ka?
Saatis: Niika
Kuupäev: 04. April 2010, kl 11.09

Paastuaeg sai just läbi. Kas keegi teist sellest kuidagi välja ka tegi? Ma ei mõtle seda, et nüüd tõesti ainult vee ja mahla peal oleks olnud, aga näiteks et teadlikult võtnud ette, et nüüd kuu aega söön väga lahjat toitu või piiranud ennast kuidagi muul moel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas tegite paastust välja ka?
Saatis: Helen
Kuupäev: 05. April 2010, kl 02.07

Kui ma paastust välja tulin, siis kolm päeva sõin üsan lahjalt, vaid büreesid, mahla, ja mõni puuvili.Neljandal päeval hakkasin veidi liha juurde sööma. Ilmselt oleksin pidanud veidi kauem seda lahjat toitumist jätkama kuna, viiendal või kuuendal päeval olid mul väga tugevad kõhuvalud, et isegi kiirabisse minek oli päevakorras, kuid siiski õnneks jäi ära. Igatahes soovitan selle paastust väljatulekuga väga ettevaatlik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas tegite paastust välja ka?
Saatis: Helen
Kuupäev: 05. April 2010, kl 02.09

korrigeerin sõna püreesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kas tegite paastust välja ka?
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. April 2010, kl 13.58

Mina olin ka pikal paastul 17.02-3.04. Kaalust kadus 6 kg. Loobusin lihast, kalast,munast ja piimadtoodetest. Muu kõik oli lubatud.

Pühapäeva hommik oli esimene päev kui sõin 2 viilu juustu ja lõunaks grillisin kuumaõhugrillis lõhet. Midagi ei juhtunud.
Püüan jääda ka edspidi köögiviljade ja kala peale ning vähendada just liha söömist. Ma loodan väga, et kaal ka edasi jääb langema

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.